Berta 13 [Motycz k/Lublina] w DS

Świnki, które znalazły swoje domy

Moderator: silje

DUSIA

Re: Berta 13 [Motycz k/Lublina]

Post autor: DUSIA »

Myślę, że w przyszłym tygodniu się spotkamy, bo teraz w zatokach mam takie "błoto",że ledwo mogę oderwać głowę od poduszki :glowawmur: .
A Bertusia...nadal rośnie (waga na dziś to 396g) i dokazuje z dziewczynami. W nas się wtula i "zalizuje" nasze dłonie :buzki:
pestqa

Re: Berta 13 [Motycz k/Lublina]

Post autor: pestqa »

Nie mogę się doczekać! Aż zazdroszczę głaskania i przytulania ;D Cały dom już czeka na malutką. :świnka1:
axxk

Re: Berta 13 [Motycz k/Lublina]

Post autor: axxk »

pestqa a jakąs towarzyszkę bedzie miała u ciebie?
pestqa

Re: Berta 13 [Motycz k/Lublina]

Post autor: pestqa »

Chwilowo nie, będzie pierwszą świnką na włościach, ale na pewno nie jedyną. Rzecz w tym, że nie chcę kupować świnki a już z całą pewnością nie w sklepie zoologicznym, więc poczekamy na odpowiednią kandydatkę na towarzyszkę.
Iceberg1976

Re: Berta 13 [Motycz k/Lublina]

Post autor: Iceberg1976 »

za około trzy - cztery tygodnie u mnie będą maluszki do adopcji. Na razie nie znam płci szkrabów, w przyszłym tygodniu więcej szczegółów.
pestqa

Re: Berta 13 [Motycz k/Lublina]

Post autor: pestqa »

To proszę o info jak już coś będzie wiadomo ;) Chętnie kogoś przygarnę, najpierw mam nadzieję Berta a później może jakiś maluszek :fingerscrossed:
DUSIA

Re: Berta 13 [Motycz k/Lublina] w DS

Post autor: DUSIA »

I Bertusia pojechała do swojego nowego domku u pestqi :love: . Zamieszka tam z kosmatą Bajaderką i .... czekamy na wątek panienek.
pestqa

Re: Berta 13 [Motycz k/Lublina] w DS

Post autor: pestqa »

Panienki już w domku ;) Na razie troszkę przestraszone. Za kilka dni zrobię fajne zdjęcia i założę im wątek ;)
elka_w

Re: Berta 13 [Motycz k/Lublina] w DS

Post autor: elka_w »

Super super czekamy na fotki :) :D
pestqa

Re: Berta 13 [Motycz k/Lublina] w DS

Post autor: pestqa »

ODPOWIEDZ

Wróć do „Uratowane”