Tango [Motycz k/Lublina] w DS u Dzidziol

Świnki, które znalazły swoje domy

Moderator: silje

Dzidziol

Re: Tango [Motycz k/Lublina] wst. rez.dla Dzidziol

Post autor: Dzidziol »

No i mnie również.
Czekam w takim razie na info o transporcie:)
Mam nadzieję, że pudełeczko się znajdzie również:)
Dzidziol

Re: Tango [Motycz k/Lublina] wst. rez.dla Dzidziol

Post autor: Dzidziol »

zagli pisze:Już jest lepiej. Ranki się ładnie goją, malec dostaje tuczącą karmę. Nie wiem co z najbliższym piątkiem - jak będzie transport to może zaryzykujemy. Nie chcę żebyście czekali i żeby on taki sam siedział :idontknow: Co do relacji ze świnkami to nie sądzę. Jego spotkanie z labkami było bardzo krótkie, a on kompletnie nie ogarniał tej całej dominacji itd.

Dzidziol, będę z Wami w kontakcie jak tylko cos się wydarzy. Jedno mogę obiecać, maluch jest prześliczny :love:
PS - jakby Tango jechał w piątek to będzie wymagał jeszcze podtuczenia, czy możecie kupić małą paczkę tej karmy? http://animalia.pl/produkt,19870,beapha ... -250g.html
250g wystarczy, potem może jeść to co Was prosiaczek.



chciałam tylko jeszcze zapytać czy ta karma dostępna jest normalnie w jakimś lepszym zoologu czy trzeba zamawiać z neta?
zagli

Re: Tango [Motycz k/Lublina] wst. rez.dla Dzidziol

Post autor: zagli »

Kakadu na pewno ją ma. Inne sklepy to już różne...
zagli

Re: Tango [Motycz k/Lublina] wst. rez.dla Dzidziol

Post autor: zagli »

Tango czeka u mnie w pracy na wieczorny transport. Kawał drogi przed nim, ale jest totalnie wyluzowany. Na wadze ładnie przybiera, a za moim biurkiem robi karierę wśród pracowników :lol:
Dzidziol

Re: Tango [Motycz k/Lublina] wst. rez.dla Dzidziol

Post autor: Dzidziol »

Czyli towarzyski z niego kompan:) do dobrze będę miała kogo tulić w te zimne jesienne i zimowe wieczory:) jeszcze chwila i wyjezdzamy na dworzec:) Jupiiiiii!!!!!!!!!!!!!!! :yahoo: :jupi: nareszcie się doczekamy.
DUSIA

Re: Tango [Motycz k/Lublina] wst. rez.dla Dzidziol

Post autor: DUSIA »

Czekam na wieści....
Dzidziol

Re: Tango [Motycz k/Lublina] wst. rez.dla Dzidziol

Post autor: Dzidziol »

aaaaa nie wiem jak się wkleja tu zdjęcia :( a chciałam wstawić pierwsze fotki Tango z nowego domku tuz po przyjeżdzie.
Kto podpowie?
Awatar użytkownika
Cynthia
Moderator globalny
Posty: 12507
Rejestracja: 07 lip 2013, 16:05
Miejscowość: Kęty/Zielonka
Lokalizacja: Kęty/Zielonka
Kontakt:

Re: Tango [Motycz k/Lublina] wst. rez.dla Dzidziol

Post autor: Cynthia »

tinypic.com, przeglądaj, wybierasz fotę, a potem wklejasz tu linijkę z img. Nie wiem jak lepiej wytłumaczyć
zagli

Re: Tango [Motycz k/Lublina] wst. rez.dla Dzidziol

Post autor: zagli »

Tango w Uratowanych :jupi:
Dzidziol

Re: Tango [Motycz k/Lublina] wst. rez.dla Dzidziol

Post autor: Dzidziol »

Cynthia pisze:tinypic.com, przeglądaj, wybierasz fotę, a potem wklejasz tu linijkę z img. Nie wiem jak lepiej wytłumaczyć
Ok już coś wiem:) nie wiem tylko skąd mam tą linijkę skopiować:(
ODPOWIEDZ

Wróć do „Uratowane”