Klatka Pyko odesłana wczoraj, a klatka Petb Pruducts przyszła dzisiaj, tj ta:
http://allegro.pl/klatka-dla-krolika-12 ... 33488.html
Klatka jest fajna, z tym, że jak dla mnie jest jeden minus: nie składa się. Dziwne. Dwa dłuższe boki są jakby z całości, a złożyć do środka można tylko dwa krótsze boku. Lilith też masz? Trochę głupio do przewożenia, ale tak poza tym to nie mam zastrzeżeń. No i też, aj w tej mojej setce jestem przyzwyczajona że otwieram sobie tylko bok i tak sprzątam, a nie że całą górę muszę zdjąć, no ale to nie jest jakiś większy problem. Odsyłania klatek mam dosyć - aczkolwiek poszło sprawnie przez tą firmę:
kuriermix.pl Bo normalnie bezpośrednio z DPD np. kurier nie przyjedzie do osoby prywatnej po przesyłkę tylko trzeba nadać w punkcie. Szybko i sprawie, online, płatność też online i niedrogo.
Na razie nowa klatka poszła na górę szafy, bo chcę żeby Felicja razem z Balbinkę tam poszły, jako na nowy teren, dlatego na razie Felicji tej klatki nie dam.
Ale ten paśnik to sobie już zainstalowałam w obecnej setce i jest super, nic się nie rozsypuje .