Zębuszek maluszek :) [WARSZAWA] w DS

Świnki, które znalazły swoje domy

Moderator: silje

zagli

Re: Zębuszek maluszek :) [WARSZAWA]

Post autor: zagli »

dobra, dam Wam jeszcze to :love:
Obrazek
twojawiernafanka

Re: Zębuszek maluszek :) [WARSZAWA]

Post autor: twojawiernafanka »

Jakie cudo maleńkie :love:
Laraine

Re: Zębuszek maluszek :) [WARSZAWA]

Post autor: Laraine »

Co za niewinne spojrzenie, aniołek :love:
zagli

Re: Zębuszek maluszek :) [WARSZAWA]

Post autor: zagli »

:photo:
Obrazek
Awatar użytkownika
Panna Fiu Fiu
Administrator
Posty: 7609
Rejestracja: 07 lip 2013, 17:15
Miejscowość: Chorzów
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: Zębuszek maluszek :) [WARSZAWA]

Post autor: Panna Fiu Fiu »

Myślę, że jak będzie wielką świnią to będzie bardziej uroczy. :D Uwielbiam dorosłe, tłuściutkie prosiaki :D
Obrazek
Laraine

Re: Zębuszek maluszek :) [WARSZAWA]

Post autor: Laraine »

Urośniesz, ale dalej będziesz taki uroczy :love:
Wiktoria

Re: Zębuszek maluszek :) [WARSZAWA]

Post autor: Wiktoria »

Cudowny jest :love:
Roksi147

Re: Zębuszek maluszek :) [WARSZAWA]

Post autor: Roksi147 »

Jaki tyci cudaczek,śliczny jest niesamowicie :love:
kalina82

Re: Zębuszek maluszek :) [WARSZAWA]

Post autor: kalina82 »

Chętnie bym się nim zaopiekowała...niestety, mieszkam w Poznaniu, gdzie bardzo trudno o lekarza weterynarii posiadającego dostateczną wiedzę w zakresie leczenia świniaków, szczególnie jeśli chodzi o problemy z zębami. Mam w tej materii spore doświadczenia (niestety, raczej nie najlepsze). Po kilku nieudanych próbach znalezienia kogoś, kto będzie potrafił pomóc, trafiłam do Warszawy, gdzie przez prawie 1,5 roku jeździłam z moim malcem raz w miesiącu na korekcje zębów. U Otika po 4 latach ujawniła się rzadka i bardzo kłopotliwa wada zgryzu. Przebyliśmy długą drogę, łączne z dokarmianiem strzykawką. Jeśli chodzi o opiekę nad świnką z tego typu problemami - polecam dr. Kliszcza z Pulsvetu. W razie pytań - służę pomocą. Temat mam dobrze przećwiczony.
zagli

Re: Zębuszek maluszek :) [WARSZAWA]

Post autor: zagli »

Dziękujemy Ci bardzo :shakehands: Dr Kliszcza znam i chociaż sama nie jestem jego pacjętką...yyyyyyyy wróć! Moje świnki nie są :D to bardzo szanuję.

Zobaczymy co się jutro wydarzy, ale wszystkie znaki na niebie wskazują, że Zębuszka będę wydawała po kwarantannie do adopcji do DSu gdzie samczyki nie połączyły się niestety :idontknow: Domek w Warszawie więc idealnie. Czas pokaże, ale być może od jutra zobaczycie rezerwację... :fingerscrossed:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Uratowane”