Cookie & Coffie[*] już w nowym domu!

Świnki, które znalazły swoje domy

Moderator: silje

ODPOWIEDZ
katzarzyna

Re: Cookie & Coffie szukaja nowego domu [Suwalki] REZERWACJA

Post autor: katzarzyna »

klatka już gotowa :) jeszcze czekam na wybieg i kilka rzeczy od pastuszka. Oprócz klatki z wybiegiem planuję, legowisko w drugim pokoju, gdzie często przesiaduję. Can't wait!
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
yosha

Re: Cookie & Coffie szukaja nowego domu [Suwalki] REZERWACJA

Post autor: yosha »

o jaaa :) cudownie beda mialy prosiulce :D Coffie na pewno ucieszy sie z domku, a Cookie pewnie zamieszka na gorze :P
zagli

Re: Cookie & Coffie szukaja nowego domu [Suwalki] REZERWACJA

Post autor: zagli »

Ja się absolutnie nie chcę wtrącać, ale te świnki przy kości są więc z tym Care + to tak ostrożnie ;)
katzarzyna

Re: Cookie & Coffie szukaja nowego domu [Suwalki] REZERWACJA

Post autor: katzarzyna »

zagli dzięki za uwagę, będę uważać ;) Może polecicie coś bardziej dietetycznego?
Na razie dałam pod matę granulat, potem wypróbuje trociny.
sempreverde

Re: Cookie & Coffie szukaja nowego domu [Suwalki] REZERWACJA

Post autor: sempreverde »

Ja moim świnkom daję Cavię Nature Re-Balance - to dobra karma dla świnek, które mają bardziej niż mniej okrągłe brzuszki. I polecam :)

No i oczywiście należy pilnować diety, dużo zielonego, dużo zielonych warzyw, owoce jako przysmak. Dziewczynki bardzo ładnie jedzą trawę i wszelkie zielone.
katzarzyna

Re: Cookie & Coffie szukaja nowego domu [Suwalki] REZERWACJA

Post autor: katzarzyna »

poczytam jeszcze o karmach w innym wątku, może wybiorę greenwoods, albo jr farm. dzięki za info dziewczyny!
yosha

Re: Cookie & Coffie szukaja nowego domu [Suwalki] REZERWACJA

Post autor: yosha »

u mnie jak wspominalam dostawaly Tima Mega C + JR Farm, mysle ze jakosciowo i pod wzgledem cenowym sa w porzadku :) dziewczyny nie bardzo przepadaja ogolnie za granulatem, dlatego zawsze do tego jakas inna mieszanke i po czasie powinno wszystko zniknac :)
katzarzyna

Re: Cookie & Coffie szukaja nowego domu [Suwalki] REZERWACJA

Post autor: katzarzyna »

W sobotę jadę po świnki :)
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
sempreverde

Re: Cookie & Coffie szukaja nowego domu [Suwalki] REZERWACJA

Post autor: sempreverde »

Bosko, to wyrzucam kartonik, bo trzymałam dla dziewczyn na transport ;) Jeśli mogę coś zasugerować, to panny uwielbiają u mnie siedzieć w hamaku. Od wczoraj jest kłótnia, która będzie na hamaku, a która pod - dzisiaj rano poszły na kompromis i siedziały razem :love:
katzarzyna

Re: Cookie & Coffie szukaja nowego domu [Suwalki] REZERWACJA

Post autor: katzarzyna »

Dobrze, że mówisz, będę musiała rozszerzyć zamówienie u pastuszka ;)

P.S. Dzięki, że trzymałaś karton ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Uratowane”