Berta 13 [Motycz k/Lublina] w DS

Świnki, które znalazły swoje domy

Moderator: silje

Gosława

Re: Berta 13, samiczka [Motycz k/Lublina]

Post autor: Gosława »

Poproszę o zrobienie filmiku.

Wiadomość w tej sprawie wysyłam na PW.
DUSIA

Re: Berta [Motycz k/Lublina] wst. rez. dla patko

Post autor: DUSIA »

I dziewczynka ma rezerwację. I jak wszystko będzie ok, będzie blisko, w Lublinie :yahoo:
Laraine

Re: Berta [Motycz k/Lublina] wst. rez. dla patko

Post autor: Laraine »

No to trzymamy mocno! :fingerscrossed:
DUSIA

Re: Berta 13 [Motycz k/Lublina]

Post autor: DUSIA »

Bertusia znów do adopcji.
Niestety świnka do której miała dołączyć Berta zachorowała. Nie wygląda to najlepiej :sadness: i patko zdecydowała, że rezygnuje z adopcji.
Trinia

Re: Berta 13 [Motycz k/Lublina]

Post autor: Trinia »

Może się skuszę na maluszka :szczerbaty: :świnka1:
DUSIA

Re: Berta 13 [Motycz k/Lublina]

Post autor: DUSIA »

Myśl szybko, pisz o sobie i błagaj o WPA :102: w piątek mam bezpośredni transport od siebie z domu do Olsztyna
wiola1711

Re: Berta 13 [Motycz k/Lublina]

Post autor: wiola1711 »

Witam wszystkich serdecznie,jestem tu nowa ale bardzo bym chciała adoptować świnkę,mam już jedną ma na imię Łatka i jest bardzo spokojnym aniołkiem,ma bardzo dużą klatkę wiec spokojnie zmieszczą się dwie i będą miały dużo miejsca do zabawy,uważam że z drugą świnką (bratnią duszyczką)będzie jej dużo weselej niż samej. :) :) :) :) :)
wiola1711

Re: Berta 13 [Motycz k/Lublina]

Post autor: wiola1711 »

Moja Świnka jest młoda jeszcze więc prosiła bym o też jakąś młodszą prosinke,nie mam wybranej świnki zdam się na was,najważniejsze żeby była zdrowa i jeśli bym mogła prosić to z tych spokojniejszych bo moja jest bardzo spokojna i chciała bym żeby się dogadali.
DUSIA

Re: Berta 13 [Motycz k/Lublina]

Post autor: DUSIA »

Dziś usłyszałam głośne terkotanie z klatki dziewczyn. Dotychczas było to zarezerwowane tylko dla mojej Zośki, jakież było moje zdziwienie jak zobaczyłam, że źródłem dźwięków jest Berta :shock: . Pierwsza rujka...Berta bardzo starała się przypodobać dziewczynom :szczerbaty:

Wpuścisz mnie Jaguś?
Obrazek
pestqa

Re: Berta 13 [Motycz k/Lublina]

Post autor: pestqa »

Mam nadzieję, że będę mogła dać jej nowy domek <3
ODPOWIEDZ

Wróć do „Uratowane”