Berta 13 [Motycz k/Lublina] w DS

Świnki, które znalazły swoje domy

Moderator: silje

Aspenka

Re: Berta 13, samiczka [Motycz k/Lublina]

Post autor: Aspenka »

i co z Bertą? ma nowy domek ? no i to chłopczyk? :ups:
DUSIA

Re: Berta 13, samiczka [Motycz k/Lublina]

Post autor: DUSIA »

Pani Julia milczy, transport do siebie Aspenko masz, więc myśl!
Dziś Berta (Bercik?) kończy 2 tygodnie i waży 216g kruszyna. :love: . Co do płci, sprawa jeszcze nie do końca jasna, więc chyba należy poczekać jeszcze kilka dni, aż się ostatecznie "wyklaruje" :102: . Przepraszam w sprawach świńskich panów, to ja laik jestem :roll: Jedno jest pewne dzieciowina lubi jeść :102:

Obrazek
Obrazek
Fionka

Re: Berta 13, samiczka [Motycz k/Lublina]

Post autor: Fionka »

Wiadomo już czy to chłopczyk czy dziewczynka ??
DUSIA

Re: Berta 13, samiczka [Motycz k/Lublina]

Post autor: DUSIA »

Dziewczyna :love:
Fionka

Re: Berta 13, samiczka [Motycz k/Lublina]

Post autor: Fionka »

Jaka ona słodka :love: podobna do mojego malucha :) ma już domek??
DUSIA

Re: Berta 13, samiczka [Motycz k/Lublina]

Post autor: DUSIA »

Berta jest już gotowa do wyruszenia do swojego stałego domku :love: , tylko tego domku jeszcze nie ma.... I dobrze, mogę się nią jeszcze nacieszyć. A jest czym :102: . To jedyny prosiak z wszystkich świnko-dzieci, który na moich rękach ma dla mnie czas :szczerbaty: . Siedzi sobie spokojnie, liże mnie cudnie i gada, gada, gada.... Tylko żebym ja jeszcze wiedziała o czym :think: .

Obrazek
Laraine

Re: Berta 13, samiczka [Motycz k/Lublina]

Post autor: Laraine »

Śliczna kruszynka :love: na pewno znajdzie wspaniały domek :fingerscrossed:
Fionka

Re: Berta 13, samiczka [Motycz k/Lublina]

Post autor: Fionka »

Ona jest cudowna, chętne bym ją do siebie wzięła, ale niestety najpierw Tosia musi przestać karmić synka, oraz Iga z Tosią wrócić na ścieżkę koleżeńską, bo obecnie są na wojennej :( ... a to ok 3-4 tygodni jeszcze zajmie, a do tego czasu pewnie kruszyna znajdzie dobry domek :) Nie wiadomo jeszcze czy moja Iga zaakceptuje inną świnkę...
Awatar użytkownika
Cynthia
Moderator globalny
Posty: 12507
Rejestracja: 07 lip 2013, 16:05
Miejscowość: Kęty/Zielonka
Lokalizacja: Kęty/Zielonka
Kontakt:

Re: Berta 13, samiczka [Motycz k/Lublina]

Post autor: Cynthia »

Fionka pisze:Ona jest cudowna, chętne bym ją do siebie wzięła, ale niestety najpierw Tosia musi przestać karmić synka, oraz Iga z Tosią wrócić na ścieżkę koleżeńską, bo obecnie są na wojennej :( ... a to ok 3-4 tygodni jeszcze zajmie, a do tego czasu pewnie kruszyna znajdzie dobry domek :) Nie wiadomo jeszcze czy moja Iga zaakceptuje inną świnkę...
A skąd synek u Tosi? I co z nim dalej zrobisz?
Fionka

Re: Berta 13, samiczka [Motycz k/Lublina]

Post autor: Fionka »

Tosia przybyła do mnie z wkładką :) i tak urodził się Mickey. Mały pójdzie do adopcji najprawdopodobniej, mam już osobę, która się do mnie zgłosiła jako chętna do adopcji jego. Myślałam też o kastracji jego i pozostawieniu z moimi pannami, ale to chyba nie jest za dobry pomysł, bo nie wiadomo jak maluch przeżyje cały zabieg. Jakby urodził się dziewczynką to by z nami na 100% został. A tak najprawdopodobniej pójdzie do innego domku i 2 nowych kolegów :) Dlatego też powolutku myślę o koleżance dla moich panienek, miał być nią Mickey, ale to niestety chłopiec :) A warunki u mnie są na 3 świnki. I jeżeli na dodatek okazałoby się, że po odstawieniu malucha Iga nie pogodzi się z Tosią, bo jest aspołeczna, to tym bardziej koleżanka dla Tosi byłaby wskazana :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Uratowane”