Agresywny samiec!

ODPOWIEDZ
Pattyy

Agresywny samiec!

Post autor: Pattyy »

Więc moja siostra ma 7 mieś. samca o imieniu Lolek.O co chodzi???A o to,że to potworny terrorysta!Gryzie wszystko a ludzi i moją świnkę to do krwi!!!Jest MEGA energiczną rozetką,która na kolanach rozplaszcza się jak naleśnik (oczywiście z wyciągniętymi kopytkami).Jest miły i wgl. Ale gryzie przepotwornie!!!Wiem,że wszystkie świnki czasem lekko ugryzą no ale inne to robią CZASEM i LEKKO a Lolek to robi cały czas i mega mocno!Mój Pysio bardzo spokojna i towarzyska świnka za nim kwiczy a kiedy się ich da na 1 min. gdzieś razem to za sekundę muszę szybko zabierać Pysia bo już Lolek zaczyna go gryźć! (A Pysio przecież nic nie robi :( Nawet się nie broni i nie ucieka tylko się poddaje :( ).Tak mi ich szkoda...Po Pysiu widać,że się nudzi i jest smutny...I tylko cały dzień je i śpi...Myślałam nad adopcją kolegi dla Pysia bo już nie mogę na niego patrzeć bo chce mi się płakać...No ale co z Lolkiem???Da się jakoś go od uczyć?A może ktoś z was miał tak samo??P.S Żyli ze sobą jakieś 2 mieś i właśnie potem Lolek zaczął gryźć a teraz na sierpień Lolek miał 7 mieś. A Pysio będzie miał 8 mieś.Sorry za błędy bo wiem,że ich dużo zrobiłam.
Awatar użytkownika
Elurin
Moderator globalny
Posty: 2666
Rejestracja: 08 lip 2013, 12:43
Miejscowość: Warszawa
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Agresywny samiec!

Post autor: Elurin »

Bywają świnki nietowarzyskie albo silnie dominujące. Sam miałem takiego, którego nie dało się połączyć z nikim. Niemniej, jeśli świnek gryzie ludzi, zwłaszcza przy wyjmowaniu, to znaczy też, że jest zaniedbywany albo krzywdzony i gryzie na wszelki wypadek, bo się boi.
Peu importe notre âge
On est tous écoliers
Il faut tourner des pages
Réapprendre à voler
Par Lynda Lemay
Pattyy

Re: Agresywny samiec!

Post autor: Pattyy »

Elurin pisze:Bywają świnki nietowarzyskie albo silnie dominujące. Sam miałem takiego, którego nie dało się połączyć z nikim. Niemniej, jeśli świnek gryzie ludzi, zwłaszcza przy wyjmowaniu, to znaczy też, że jest zaniedbywany albo krzywdzony i gryzie na wszelki wypadek, bo się boi.
Nie ;) On się nie boi.Tylko po prostu gdy ma się go na kolanach a coś nagle go wystraszy np. jakiś huk to ręka,która go głaszcze jest za chwilę zakrwawiona :) Mój świnek tak nie robi a Lolek?! Masakra!A Lolek to właśnie taka aspołeczna świnka tylko,że on chce przebywać z inną świnką ale gdy ta inna świnka się do niego zbliży to on zaczyna "atakować".A poza tym Lolek kocha moją siostrę i kocha kolankowanie.
Awatar użytkownika
Elurin
Moderator globalny
Posty: 2666
Rejestracja: 08 lip 2013, 12:43
Miejscowość: Warszawa
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Agresywny samiec!

Post autor: Elurin »

A, to on po prostu nerwus jest. Chyba nie da się tego zmienić.
Peu importe notre âge
On est tous écoliers
Il faut tourner des pages
Réapprendre à voler
Par Lynda Lemay
Pattyy

Re: Agresywny samiec!

Post autor: Pattyy »

Elurin pisze:A, to on po prostu nerwus jest. Chyba nie da się tego zmienić.
Może...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Łączenie świnek morskich”