☣COOL SEXTET☣ czyli ☢G.K.N.A.B.P SQUAD☢

Tutaj opowiadamy o naszych pupilach.

Moderator: pastuszek

Regulamin forum
Tematy nie odwiedzane dłużej niż 90 dni będą usuwane.
ODPOWIEDZ
katiusha

☣COOL SEXTET☣ czyli ☢G.K.N.A.B.P SQUAD☢

Post autor: katiusha »

ObrazekNadszedł czas , aby zrobić pierwszą stronę z prawdziwego zdarzenia i przedstawić STADO Obrazek:

Pierwsze były Ninka i Pola. (Ich wątek: http://www.forum.swinkimorskie.eu/viewt ... hilit=nina )

NINA - Lekko stuknięta łasuszka. Z dominy, na którą zapowiadała się na początku, mało już zostało. Jest jak flafuśna ciapa i duże dziecko.

Obrazek

POLA - Najbardziej ciekawska, odważna. Garnie się do ludzi i po trzech sekundach odstawia przy głaskaniu perfekcyjnego naleśnika.

Obrazek

Po pewnym czasie dołączyła Amolika (Jej wątek: http://www.forum.swinkimorskie.eu/viewt ... ilit=jolka )

AMOLIKA - Jako labik, ma chwile paniki i bierze nogi za pas. Wzięta na ręce odkrywa "drugie ja". Wtula się, naleśnikuje i całuje po nosie cicho gadając i mrużąc oczka.

Obrazek

Kolejną członkinią stadka została Kasia (Jej wątek: http://www.forum.swinkimorskie.eu/viewt ... ka#p213221 )

KASIA - Strachliwość labika dawno już przegrała z męstwem agutki. Ciekawska, niezależna, nieustraszona. Ulubione zajęcie - lizanie palców Dużych przy głaskaniu.

Obrazek

Ostatnia kobieta w Stadzie:

BONITA - Nieśmiała, aczkolwiek najbardziej wokalna w żądaniach jedzenia. Na kolanach przytulna ropuszka nawijająca jak katarynka.

Obrazek

Dopełnieniem i szefem STADA stał się Gucio. (Jego wątek: http://www.forum.swinkimorskie.eu/viewt ... ilit=gucio )

GUCIO - Szarmancki gentleman. Jego zaloty do dziewczyn to wirtuozeria. Wesoły, ciekawski, chętnie nadstawia uszka i grzbiecik do drapania.

Obrazek

Tak oto narodziło się STADO:Obrazek

Obrazek
CDN :buzki:
Ostatnio zmieniony 19 paź 2016, 8:34 przez katiusha, łącznie zmieniany 17 razy.
Nikodemcio

Re: Nina i Pola - dziewczyny idealne:)

Post autor: Nikodemcio »

Fantastycznie, ze kolejne dziewuchy mają dom! Trzymam kciuki za oswajanie, nic nie przychodzi od razu ;)
Assia_B

Re: Nina i Pola - dziewczyny idealne:)

Post autor: Assia_B »

Też trzymam kciuki :) Fajne jest to, że tyle zwierzaków znajduje swój ukochany domek!

Podoba mi się ten domek 2-piętrowy :D
Awatar użytkownika
Iza
Posty: 4442
Rejestracja: 14 lip 2013, 18:43
Miejscowość: Bydgoszcz
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Kontakt:

Re: Nina i Pola - dziewczyny idealne:)

Post autor: Iza »

Moje kochane maluchy :buzki: Nic bardziej nie cieszy, niż świadomość, że moi podopieczni znaleźli dobry dom u kochających ich ludzi. Pani Kasiu, bardzo dziękuję i cieszę się, że założyła Pani im wątek! :)
Farizah

Re: Nina i Pola - dziewczyny idealne:)

Post autor: Farizah »

OOOO matko Ninka:) i powiedzieć że chciałam ją samą do moich dziewczyn:) śliczny domek w klatce, ostatnio widziałam taki w klatce 140, którą planuję kupić, sprawdza się? wchodzą na górę?
Foggy

Re: Nina i Pola - dziewczyny idealne:)

Post autor: Foggy »

Dziewczęta jeszcze nie wiedzą, jakie szczęście je spotkało, ale z czasem zaczną się uświadamiać i odwdzięczać za każdy gest ciepła i dobra ;)
Bibelotka

Re: Nina i Pola - dziewczyny idealne:)

Post autor: Bibelotka »

Super pysie :buzki: Czekamy na więcej szczęśliwych fotek :jupi:
katiusha

Re: Nina i Pola - dziewczyny idealne:)

Post autor: katiusha »

Nikodemciu, Assiu_B, Izo - sprawczyni tego szczęścia, Farizah, Foggy, Bibelotko - witajcie w wąteczku pięknych dam :102:
Domek sprawdza się znakomicie. Musiałam pomóc Poli znaleźć wejście, bo obie panny nie ogarniały, że istnieje góra.
Teraz oficjalny podział apartamentów już się utrwalił. Ninka na dole, Pola na górze. :peace:
Dziewczyny w nowym miejscu postanowiły walczyć o swoje prawa i trochę się przekomarzają :roll: Pola zaczęła się stawiać, co Nince nie w smak...
Ale uwaga uwaga!!! Etap tajemniczego znikania jedzenia już się skończył. Dziewczyny konsumują w naszej obecności i nawet gdy ktoś przechodzi koło klatki, trociny nie fruwają spod łapek w akcie ucieczki :lol:
Nie wiem, czemu w poidełku jakoś nie ubywa, w każdym razie niewiele :? Mam im je jakoś pokazać??? Ogórki im podaję, aby nie wyschły..
Awatar użytkownika
joaś
Posty: 508
Rejestracja: 13 sie 2014, 8:40
Miejscowość: Warszawa
Kontakt:

Re: Nina i Pola - dziewczyny idealne:)

Post autor: joaś »

Prosinki, dajcie Dużej zrobić więcej zdjęć, bo po noskach widać, że są z Was piękności :)

A Duża niech się nie przejmuje tym, że świnki nie piją, niektóre tak mają. Moi chłopcy codziennie obwąchują poidełko jak wymieniam wodę i patrzą na mnie zdziwieni - nigdy nie przyłapałam ich na korzystaniu :) Niektórym świnkom wystarcza woda z jedzenia - ogórek rzeczywiście jest świetny! Możesz spróbować posmarować poidełko jakimś świńskim przysmakiem, albo "nie przychodzi świnka do wody, przyszła woda do świnki" - podstawić rurkę pod pyszczek, może się skuszą żeby spróbować i im się spodoba - ale jeśli nie, to nie ma strachu. Na wszelki wypadek jednak świeża woda dostępna powinna być cały czas :)
Awatar użytkownika
porcella
Moderator globalny
Posty: 23057
Rejestracja: 07 lip 2013, 22:39
Miejscowość: Warszawa
Lokalizacja: Warszawa-Mokotów
Kontakt:

Re: Nina i Pola - dziewczyny idealne:)

Post autor: porcella »

Pięknie wygląda rezydencja i panny :)
nie martw się, niektóre świnki w ogóle nie piją.
Sprawdź, czy poidło drożne, jeśli tak, to zmieniaj wodę i tyle. Będą chciały (np. na mróz) to wypiją.
"Człowiek jest odpowiedzialny za to, co oswoił" A. de St Exupery
kontakt tylko porcella7@gmail.com
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasze świnki”