Shakira z Warszawy - w DS u motyleqq

Świnki, które znalazły swoje domy

Moderator: silje

motyleqq

Re: Shakira z Warszawy - rez. dla motyleqq

Post autor: motyleqq »

Nie jest źle :) puściłam dziewczyny razem, nie były sobą zbyt zainteresowane. Z małą obawą zamknęłam je do klatki. Shakira od razu zaczęła jeść :D i uwaga... To ona gania Zosię! Szok, miała się bać ;) jestem dobrej myśli
Awatar użytkownika
sosnowa
Posty: 15286
Rejestracja: 19 paź 2013, 11:11
Miejscowość: Warszawa
Lokalizacja: Warszawa Saska Kępa
Kontakt:

Re: Shakira z Warszawy - rez. dla motyleqq

Post autor: sosnowa »

Trzymamy!
Moja Turbulencja też podobno była sama i to dłużej, miała zbliżone objawy, tylko więcej agresji, mniej paniki. Przeszło.
motyleqq

Re: Shakira z Warszawy - rez. dla motyleqq

Post autor: motyleqq »

ponoć wczoraj w nocy coś się ganiały, ale ja nie słyszałam. dziś na razie cisza, ale siedzą daleko od siebie ;)
myślałam że Shakira bardziej będzie płochliwa, póki co nie ucieka jak wkładam do nich rękę, wczoraj też bez problemu wyjęłam ją z transportera i potem złapałam żeby włożyć do klatki
motyleqq

Re: Shakira z Warszawy - rez. dla motyleqq

Post autor: motyleqq »

u nas bardzo dobrze. Shakira zaczęła się odzywać :102: ale nie do mnie, tylko do... mojego psa :102: ma dobry apetyt. z Zosią nawet już razem siedzą przy paśniku i przy misce. czasem Shakira pcha nosem Zosię i ta wtedy ucieka do drugiej części klatki, gdzie Shakira póki co nie umie się dostać. jedyne czego się przestraszyła póki co, to jak pochyliłam się nad klatką, by dostać się do paśnika, spłoszyła się nieco. jestem pozytywnie zaskoczona jej zachowaniem, myślałam że będzie gorzej. nie ucieka gdy wkładam jedzonko, wręcz od razu wsadza pyszczek, jeszcze zanim zabiorę rękę :102:

kupię szczotkę i za jakiś czas będziemy się oswajać z czesaniem. chciałabym zapuścić jej wlos, ale zobaczymy jak bedzie
Beatrycze
Posty: 4317
Rejestracja: 09 lip 2013, 12:49
Miejscowość: ok. Warszawy
Kontakt:

Re: Shakira z Warszawy - w DS u motyleqq

Post autor: Beatrycze »

Nie wierzę w to co czytam :D , nie ucieka przed ręką i nie boi się Twojej świnki? To bajka po prostu, oby tak dalej :like:
TM - Peppa, Matylda, Zosia i Rysia, Lusia, Carmen, Gloria, Rozalka, Tequila
motyleqq

Re: Shakira z Warszawy - w DS u motyleqq

Post autor: motyleqq »

u nas pełna zgoda :) dziewczyny siedzą sobie razem i nikt już nikogo nie przepycha :) Shakira nawet podchodzi do mnie przy karmieniu naśladując Zosię :) czasem się ciuchutko odzywa. zjada wszystko co jej dam, marchewkę, jabłka, pomidory od teścia ;)
motyleqq

Re: Shakira z Warszawy - w DS u motyleqq

Post autor: motyleqq »

zdjęcie :)

Obrazek

Shakira trochę furczy na Zosię jak ta chce jeść ten sam kawałek co ona :D poza tym nawet nie zwracała uwagi, że robię im zdjęcia ;)

ps: chwilowy brak mat, bo musiałam wyrzucić i nie mam kiedy kupić nowych ;)
Awatar użytkownika
sosnowa
Posty: 15286
Rejestracja: 19 paź 2013, 11:11
Miejscowość: Warszawa
Lokalizacja: Warszawa Saska Kępa
Kontakt:

Re: Shakira z Warszawy - w DS u motyleqq

Post autor: sosnowa »

Ale im ślicznie razem :love:
Gratulacje i tak trzymać!
motyleqq

Re: Shakira z Warszawy - w DS u motyleqq

Post autor: motyleqq »

dziewczyny bardzo się lubią. ponieważ Shakira nie umie przechodzić do drugiej części klatki, to Zosia w ogóle tam teraz nie chodzi :D wolą siedzieć razem.

dodatkowo Shakira zaczyna nieśmiało piszczeć na mój widok :love: albo na widok jedzenia :twisted:
Awatar użytkownika
porcella
Moderator globalny
Posty: 23047
Rejestracja: 07 lip 2013, 22:39
Miejscowość: Warszawa
Lokalizacja: Warszawa-Mokotów
Kontakt:

Re: Shakira z Warszawy - w DS u motyleqq

Post autor: porcella »

Nie wykluczyłabym, że dla niej Ty i jedzenie to jedno :-)
"Człowiek jest odpowiedzialny za to, co oswoił" A. de St Exupery
kontakt tylko porcella7@gmail.com
ODPOWIEDZ

Wróć do „Uratowane”