Shakira z Warszawy - w DS u motyleqq

Świnki, które znalazły swoje domy

Moderator: silje

Beatrycze
Posty: 4317
Rejestracja: 09 lip 2013, 12:49
Miejscowość: ok. Warszawy
Kontakt:

Re: Shakira z Warszawy - wst. rezerwacja

Post autor: Beatrycze »

Shakira znowu wolna. Do adopcji będzie za 10 dni, bo musi mieć jeszcze jedną dawkę Biomectinu.
TM - Peppa, Matylda, Zosia i Rysia, Lusia, Carmen, Gloria, Rozalka, Tequila
Beatrycze
Posty: 4317
Rejestracja: 09 lip 2013, 12:49
Miejscowość: ok. Warszawy
Kontakt:

Re: Shakira z Warszawy

Post autor: Beatrycze »

Zarezerwowana dla pana Artura z Warszawy :)
W razie niedogadania się z koleżanką nie będzie problemu z powrotem do mnie.
TM - Peppa, Matylda, Zosia i Rysia, Lusia, Carmen, Gloria, Rozalka, Tequila
artur.m

Re: Shakira z Warszawy

Post autor: artur.m »

Witam wszystkich,
Niestety muszę usunąć swoją rezerwaję, świnka jest prześliczna i jest mi strasznie przykro ale po dzisiejsze rozmowie i szczegółach muszę się wycofać. Niestety ze względu na dobro świnek muszę zrezygnować z adopcji. Nie bede miał gdzie umieścić tak dużej klatki jaką Pani wymagała max to 85 a skoro to bedzie za mało to lepiej niech Szakira znajdzie lepszy dom. Trzymam za nią i inne świnki kciuki.

Jeszcze raz przepraszam za kłopot i liczę, że świnka znajdzie dobry dom na jaki zasługuje. Jezeli jakos moge pomóc stowarzyszeniu to proszę o informację.

PS
Jeżeli ktoś chce sie wyżywać nad moją osobą to proszę bardzo ale ja wiem, że decyzja jest dobra dla świnek.
Powodzenia dla wszystkich aby udało sie wszystko w 100%

Artur
Beatrycze
Posty: 4317
Rejestracja: 09 lip 2013, 12:49
Miejscowość: ok. Warszawy
Kontakt:

Re: Shakira z Warszawy

Post autor: Beatrycze »

Może być mniejsza klatka, ale ze stałym dołączonym wybiegiem. Shakira potrafi dziabnąć , jak za blisko któraś świnka podejdzie. Ale w trawie mają dużo miejsca, więc to się zdarza sporadycznie. Natomiast w klatce Henio czasem obrywa od niej, ale on to znosi ze stoickim spokojem. Nigdy nie odda :)
Shakira była u fryzjera, została ogolona maszynką, bo nie mogłam patrzyć, jak się męczyła z tymi kudłami.
Bez futra waży 860 g i jest bardzo zadowolona, bo nawet robi popcorning w klatce, co jej się nigdy wcześniej nie zdarzało.
TM - Peppa, Matylda, Zosia i Rysia, Lusia, Carmen, Gloria, Rozalka, Tequila
aviczka

Re: Shakira z Warszawy - znowu wolna

Post autor: aviczka »

Jest przepiękna :love:

A ile ważyła przed fryzjerem? (ciekawe ile taka fryzura waży :think: )
Iceberg1976

Re: Shakira z Warszawy - znowu wolna

Post autor: Iceberg1976 »

Beatrycze a czy Ty ją chcesz koniecznie do innej świnki oddać czy solo też? Bo mam ludzi, którzy solisty/solistki szukają....
Beatrycze
Posty: 4317
Rejestracja: 09 lip 2013, 12:49
Miejscowość: ok. Warszawy
Kontakt:

Re: Shakira z Warszawy - znowu wolna

Post autor: Beatrycze »

Ona przez rok była solo, ale teraz siedzi z Heniem i chyba sobie nie narzeka. Na wybiegu w trawie siedzą w siódemkę, bo z moją piątką i jest OK. Szkoda by ją było skazywać z powrotem na samotność i nudę. Preferuję coś niedaleko, żeby w razie co do mnie wróciła.
TM - Peppa, Matylda, Zosia i Rysia, Lusia, Carmen, Gloria, Rozalka, Tequila
Beatrycze
Posty: 4317
Rejestracja: 09 lip 2013, 12:49
Miejscowość: ok. Warszawy
Kontakt:

Re: Shakira z Warszawy - znowu wolna

Post autor: Beatrycze »

Jest parę osób zainteresowanych. Na razie mailujemy :)
TM - Peppa, Matylda, Zosia i Rysia, Lusia, Carmen, Gloria, Rozalka, Tequila
Iceberg1976

Re: Shakira z Warszawy - znowu wolna

Post autor: Iceberg1976 »

ok, rozumiem :)
EMMA816

Re: Shakira z Warszawy - znowu wolna

Post autor: EMMA816 »

Co z adopcją Shakiry jest już ktoś zarezerwowany??czy bidulka jeszcze czeka na dom,śledze jej historie wiec ciekawa jestem jak sprawy się posuneły do przodu :D bo ona jest urocza zreszą wszyskie tu świnki są kochane i te ich oczka z tym błyskiem nadziei aż trudno wybrać której pomóc i się nią zaopiekować na stałe :P
ODPOWIEDZ

Wróć do „Uratowane”