Re: Kraska [*] 18.05.2022, Zwinusia [*] 28.05.2019

Pamięci tych, które odeszły...

Moderator: pastuszek

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
swissi
Posty: 766
Rejestracja: 03 sty 2016, 12:39
Miejscowość: Toruń
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: Kraska i Zwinka :)

Post autor: swissi »

Asita pisze:Jeszcze też zależy jak bardzo gęsta jest papka, bo jak mocno gęsta to może i te 100ml starczy na dzień. A soczki z warzywek robisz? :)
Robie soczki w wyciskarce z jarmuzu, natk pietruszki, marchewki , pomidorka. Teraz chce jej zrobic z zytka moze albo z mniszka.
Kiedys probowalam soczek pomieszac z wiórkami zeby ta papkę zjadla to nie.... musze znowu sprobowac.
Kraska (ze mną od 06.02.2016) :love: http://www.forum.swinkimorskie.eu/viewt ... =55&t=5913
MELCIA [*] 21.12.2015 EMIL [*] 19.04.2012 ZWINKA [*] 28.05.2019 [/size]
Awatar użytkownika
Asita
Posty: 9429
Rejestracja: 18 lut 2015, 18:11
Miejscowość: Sopot
Kontakt:

Re: Kraska i Zwinka :)

Post autor: Asita »

Czasami świnki "nawracają się" na nowe smaki :) Oby chciała jeść jak najwięcej :fingerscrossed:
Moje myszaki http://www.forum.swinkimorskie.eu/viewt ... =55&t=4152
Żurek i Alfredzik na zawsze pozostaną z nami
Awatar użytkownika
swissi
Posty: 766
Rejestracja: 03 sty 2016, 12:39
Miejscowość: Toruń
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: Kraska i Zwinka :)

Post autor: swissi »

Oby sie nawróciła ;)
Wlasnie przyjechała do domku. Zjadla a teraz wielkie zainteresowanie miską. Mała oszustka tylko sprawdza Kraska je.
Kilka fotek zaraz po powrocie Zwinusi :love: :love:
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


Zwinusia dziobnela koperek i jeden listek koniczynki zjadła :D

Obrazek
Kraska (ze mną od 06.02.2016) :love: http://www.forum.swinkimorskie.eu/viewt ... =55&t=5913
MELCIA [*] 21.12.2015 EMIL [*] 19.04.2012 ZWINKA [*] 28.05.2019 [/size]
Awatar użytkownika
swissi
Posty: 766
Rejestracja: 03 sty 2016, 12:39
Miejscowość: Toruń
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: Kraska :), Zwinusia [*] 28.05.2019

Post autor: swissi »

Zwinka przy wspólnej decyzji z dr. Ania pobiegla wczoraj za TM. Niestety posypala sie po ostatniej narkozie. W sobote ja odebralam i byla w zaskakujaco dobrej formie a w niedziele kolo 14 zaczelo sie. Zaczela byc slaba. Wczesniej jakos gorzej jadla ratunkowa ale myslalam ze to efekt tego ze u dr. Dostawala tylko zietka a ja zrobilam mieszanke. Samego zietka jadla podobnie i zaczelam się martwic a po jakims czasie to slabniecie. Wczoraj dostala duza dawke lekow. I witamin. I na wzmocnienie dzisiaj miala byc kontrola i kolejne leki i badanie na krew. Niestety nie było lepiej. Tylko troszke gorzej. Dr. Stwierdzila ze jest juz bólowa i nie ma szans.
Woda w płucach i cos z przewodem pokarmowym tokso tam... bo w niedziele po konsultacji z dr. Ania mialam jej podać do konca dnia tylko 10ml w poniedzialek do wizry tylko 15ml a od wizyty wczorajszej do dzis tylko 0,5 ml na godzine. Cala noc walczyliśmy. Rano czula sie bez zmian ale w dzien coraz gorzej. Naszczescie dlugo nie cierpiala. Prawdopodobnie byl to skutek kolejnej narkozy..

Także to była jej ostatnia super sesja zdjęciowa. I super sobota gdzie wrocila po korekcji do domku w suoer nastroju. :love: :love: :love:
Smutno bardzo moje kochane serduszko tak zdecydowało. Wiem ze byla ze mną w Toruniu szczęśliwa. Szkoda ze nie dłużej ale teraz sobie skubie trawki i nie tylko bo żadne zęby jej nie przeszkadzają
Kraska (ze mną od 06.02.2016) :love: http://www.forum.swinkimorskie.eu/viewt ... =55&t=5913
MELCIA [*] 21.12.2015 EMIL [*] 19.04.2012 ZWINKA [*] 28.05.2019 [/size]
Awatar użytkownika
Asita
Posty: 9429
Rejestracja: 18 lut 2015, 18:11
Miejscowość: Sopot
Kontakt:

Re: Kraska i Zwinka :)

Post autor: Asita »

O nie...bardzo smutna informacja... :(
Oczywiście że była u Ciebie szczęśliwa.. :pocieszacz:
Moje myszaki http://www.forum.swinkimorskie.eu/viewt ... =55&t=4152
Żurek i Alfredzik na zawsze pozostaną z nami
Awatar użytkownika
silje
Moderator globalny
Posty: 7867
Rejestracja: 07 lip 2013, 21:24
Miejscowość: Sztum/Czernin
Lokalizacja: woj. pomorskie
Kontakt:

Re: Kraska i Zwinka :)

Post autor: silje »

Czasem odchodzą, mimo wszystko.. Pomimo naszego uporu, wiary i walki..
Zwinka na pewno była szczęśliwa- z Tobą i ze swoją mamą Kraską. Szkoda tylko, że tak mało czasu było jej dane :(
Trzymaj się jakoś.
Moje kochane świnki (po)morskie: Bronek, Finka i Dorjan + 21 w DT
Awatar użytkownika
sosnowa
Posty: 15286
Rejestracja: 19 paź 2013, 11:11
Miejscowość: Warszawa
Lokalizacja: Warszawa Saska Kępa
Kontakt:

Re: Kraska :), Zwinusia [*] 28.05.2019

Post autor: sosnowa »

Bardzo współczuję, ale dobrze zrobiłaś. walczyłaś, póki było o co. To najgorsza strona opieki nad zwierzakiem, boli, kiedy trzeba tak zdecydować, nikomu nie życzę, ale to też czasem trzeba dla nich zrobić.
Trzymaj się
No i myśl, o Krasce, bo jej jest jeszcze gorzej, niż tobie.
Awatar użytkownika
swissi
Posty: 766
Rejestracja: 03 sty 2016, 12:39
Miejscowość: Toruń
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: Kraska :), Zwinusia [*] 28.05.2019

Post autor: swissi »

Kraska dzielnie sie trzyma. Jakby w ogole jej to nie dotyczylo.... moze dlatego ze Zwinka wyjezdziala na 2-3 dni na korekcje. Mysli ze to kolejny wyjazd, albo poprostu widziala co sie dzieje ze sie męczy itp.
Najwazniejsze że ona jest w dobrej formie i oby tak zostalo. Nie jest przygaszona zjada wszysko co miska da hehe. Sianko i zioła. Posiwecam jej wiecej czasu na kolankach. Kotek do niej zaglada nie jest samotna. One sie mocno z kotem zaprzyjaznily i noski npski przez kratki klatki robia sobie... albo kot sie polozy na lozko a Kraska na.polke w klatce obok lozka ;) dr. Ania powiedziala ze bardzo dobrze ze kotek zaglada to jej latwiej.
Kraska (ze mną od 06.02.2016) :love: http://www.forum.swinkimorskie.eu/viewt ... =55&t=5913
MELCIA [*] 21.12.2015 EMIL [*] 19.04.2012 ZWINKA [*] 28.05.2019 [/size]
Awatar użytkownika
silje
Moderator globalny
Posty: 7867
Rejestracja: 07 lip 2013, 21:24
Miejscowość: Sztum/Czernin
Lokalizacja: woj. pomorskie
Kontakt:

Re: Kraska :), Zwinusia [*] 28.05.2019

Post autor: silje »

Ja wiem, że dla Ciebie to jeszcze wcześnie, ale mam nadzieję, że myślisz o koleżance dla Kraski?
Ani kot, ani Ty nie zastąpicie jej świńskiego towarzystwa..
Moje kochane świnki (po)morskie: Bronek, Finka i Dorjan + 21 w DT
Awatar użytkownika
zwierzur
Posty: 3807
Rejestracja: 24 sie 2016, 21:59
Miejscowość: Warszawa
Kontakt:

Re: Kraska :), Zwinusia [*] 28.05.2019

Post autor: zwierzur »

Przykro... :sadness:
Dobre chwile są jak wisienki na torcie...
ODPOWIEDZ

Wróć do „In Memoriam”