4 chłopców z Biomedu na koniec wakacji w DT i TDT

Tutaj koordynujemy działania związane z ratowaniem świnek z laboratoriów.

Moderatorzy: porcella, pucka69

Awatar użytkownika
Natalinka
Posty: 2610
Rejestracja: 15 gru 2014, 17:11
Miejscowość: Warszawa
Lokalizacja: Warszawa - Żoliborz
Kontakt:

Re: 4 chłopców z Biomedu na koniec wakacji w DT i TDT

Post autor: Natalinka »

Tak jak było do przewidzenia - chłopaki przerażone siedzą pod hamakiem i udają, że nikto nie je doma. Widzę, że Hendrix odważniejszy i spokojniejszy, bo Cobain biegał we wszystkie strony naraz i ciężko było go do setki przerzucić. Ale mają sianko, suche żarełko, wodę i liść rzymskiej oraz całą noc na zwiedzanie nowego domu. Mam nadzieję, że z każdym dniem będzie lepiej. Są prześliczni - tak by the way :)
Czarna Kluska i Morena
Awatar użytkownika
Lilith88
Posty: 4733
Rejestracja: 11 lis 2014, 20:35
Miejscowość: Gdańsk
Kontakt:

Re: 4 chłopców z Biomedu na koniec wakacji w DT i TDT

Post autor: Lilith88 »

Wierzę na słowo, że śliczni :szczerbaty: Na pewno będzie lepiej :D Ważne, że właśnie zaczęli swoją "podróż" do lepszego życia i na pewno nie skończą jak ich imiennicy, w końcu już mieli więcej szczęścia niż oryginały ;)
Awatar użytkownika
Natalinka
Posty: 2610
Rejestracja: 15 gru 2014, 17:11
Miejscowość: Warszawa
Lokalizacja: Warszawa - Żoliborz
Kontakt:

Re: 4 chłopców z Biomedu na koniec wakacji w DT i TDT

Post autor: Natalinka »

Z wieczora spróbuję uwiecznić chłopaków, żeby poświadczyć obrazem :)
Po nocy wyglądali na bardziej zrelaksowanych niż wczoraj - nawet nieco witaminy C udało mi się im wlać do pyszczków. Żarłoczni - wciągnęli wczorajszą kolację, wywalili siano z pojemniczka i wyżarli sporo, śniadanie też w dużej mierze opędzlowali zanim wyszłam do pracy. Podtrzymuję, że Jimi spokojniejszy, a Kurt bardziej spanikowany, ale nawet dają się głaskać, jak tak siedzą w podwójnej kupce pod hamakiem. Więcej po 20.
Czarna Kluska i Morena
kasiak83

Re: 4 chłopców z Biomedu na koniec wakacji w DT i TDT

Post autor: kasiak83 »

Tutaj link do wątku Sama i Maxa http://www.forum.swinkimorskie.eu/viewt ... =11&t=5150 :-)
Wczoraj dali się wyprzytulać i wygłaskać. Futerka mają cudowanie mięciutki i milusie, acz samo wzięcie na ręce przeze mnie to była chyba dla nich mocno stresująca przygoda, bo ciężko było wyczuć oznaki życia :? Nie mniej jednak się panom podobało, bo nie byli skorzy wskakiwać do klatki. Max (biały) jest bardziej żywy i skoczny, choć Samowi wiele nie brakuje. Więcej będę pisać już w ich wątku. :D
Awatar użytkownika
porcella
Moderator globalny
Posty: 23064
Rejestracja: 07 lip 2013, 22:39
Miejscowość: Warszawa
Lokalizacja: Warszawa-Mokotów
Kontakt:

Re: 4 chłopców z Biomedu na koniec wakacji w DT i TDT

Post autor: porcella »

No i świetnie :-)
@Natalinka - zalożysz swoim?
"Człowiek jest odpowiedzialny za to, co oswoił" A. de St Exupery
kontakt tylko porcella7@gmail.com
Awatar użytkownika
Monalisa
Posty: 499
Rejestracja: 08 lip 2013, 10:03
Miejscowość: Poznań
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: 4 chłopców z Biomedu na koniec wakacji - DT potrzebne!

Post autor: Monalisa »

Lilith88 pisze:Monalisa dziękuję ale 80cm mam raczej będę myśleć o większej bo jak chłopaki dłużej posiedzą i urosną to 80cm będzie za mało.
Mam jeszcze górę od klatki 120, tylko coś jako spód byś musiała mieć.
DS: Śnieżka, Tula i Kokosanka
-------------
Za TM: Filuta, Karmelka, Toffi, Colori, Choco, Blanka, Felicja, Majka, Michasia i Miłka
Awatar użytkownika
Lilith88
Posty: 4733
Rejestracja: 11 lis 2014, 20:35
Miejscowość: Gdańsk
Kontakt:

Re: 4 chłopców z Biomedu na koniec wakacji w DT i TDT

Post autor: Lilith88 »

A to ja mam kratki C&C to na jedno wychodzi ;) Po wypłacie kupuję polipropylen i robię zagrody chłopakom moim więc będę miała dwie 120tki po nich na tymczasy :) a w razie czego jakbym nie zdążyła to Patrycja mówiła mi kiedyś, że ma stowarzyszeniowe klatki więc nie ma problemu :) Po za tym mam jeszcze dwie zagrody czyli 12 płotków po 50cm, w razie czego na prawdę pomieszczę świniaki ale dziękuję za pomoc :buzki:
Awatar użytkownika
Natalinka
Posty: 2610
Rejestracja: 15 gru 2014, 17:11
Miejscowość: Warszawa
Lokalizacja: Warszawa - Żoliborz
Kontakt:

Re: 4 chłopców z Biomedu na koniec wakacji w DT i TDT

Post autor: Natalinka »

Przepraszam za tak długą zwłokę, ale kompletnie nie miałam czasu, żeby zająć się wirtualnym aspektem chłopaków u mnie bytności. Ale w końcu: http://www.forum.swinkimorskie.eu/viewt ... 77#p288777

Lilith, w razie czego dopisz coś od siebie :) A, gdybyś potrzebowała, mogę chłopaków wysłać do Ciebie w 120 stowarzyszeniowej :D (teraz siedzą w 100 i na razie im wystarcza).

W ogóle wszystko jest super świetnie - jedzą, piją, bobczą, biegają, dostają wit. C, wszystko gra i bez żadnych odstępstw od normy.

Tu będę wkładała więcej zdjęć: https://goo.gl/photos/J6a1xf4ev3bxkAU97

I postaram się pisać częściej u chłopaków :redface:
Czarna Kluska i Morena
Awatar użytkownika
Lilith88
Posty: 4733
Rejestracja: 11 lis 2014, 20:35
Miejscowość: Gdańsk
Kontakt:

Re: 4 chłopców z Biomedu na koniec wakacji w DT i TDT

Post autor: Lilith88 »

W razie czego dam znać z klatką ale raczej mam nadzieję że będę miała swoje wolne :buzki:

Dopisywać nie ma co myślę że wyczerpująco opisałaś chłopaków i przede wszystkim to Ty ich widzisz wiec póki co najlepiej znasz :D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Laboświnki”