Mysza, Winyl i Zołza

Tutaj opowiadamy o naszych pupilach.

Moderator: pastuszek

Regulamin forum
Tematy nie odwiedzane dłużej niż 90 dni będą usuwane.
Chmurek
Posty: 291
Rejestracja: 02 sty 2015, 19:11
Miejscowość: Wrocław
Kontakt:

Re: Karina i Karmela

Post autor: Chmurek »

Kropcia pisze:Kasia ): Pamiętam Cię : ) Jeju... ale ten świat mały :D Ale mi się miska cieszy Na Pyrkonie też Cię widziałam, też mi mignęłaś : ) Kurcze, w pozytywnym szoku jestem
To się cieszę, że mnie pamiętasz :) . Ja również byłam w pozytywnym szoku jak zobaczyłam nick, a potem Twoje zdjęcie z uszkami. Krzyczałam do Wojta: Kropcia na prosiakowym forum! I pełna radocha. Bo nagle internet zrobił się taki mały :)
koni pisze:Wrocław-Warszawa haha, a my z Kropcią mieszkamy na jednej ulicy i nie kojarzę...
Prosiaki łączą :D Może teraz będzie okazja aby się poznać i spotkać.
Psotka i Chomiś - moje prośki --> http://www.forum.swinkimorskie.eu/viewt ... =55&t=4674 : )
Awatar użytkownika
Kropcia
Posty: 1171
Rejestracja: 03 mar 2015, 11:47
Miejscowość: Pruszków
Kontakt:

Re: Karina i Karmela

Post autor: Kropcia »

Prosięta coraz śmielej proszą o jedzenie- póki co podchodzą i stają łapkami na prętach klatki. Jeszcze nie krzyczą :) Na wieczornym wybiegu były śmielsze- więcej chodziły. Chociaż jak Karinka zlokalizowała domek, nie chciała z niego za bardzo wychodzić. Karmelka łaziła i zwiedzała kąciki. Karinka jeszcze chwilami się płoszy, ale to kwestia czasu.

Obrazek
TM Karinka (4.01.17), Karmelka (2.12.18), Lukrecja (12.09.19), Pistacja (1.12.20), Pchełka (25.07.21)
sempreverde

Re: Karina i Karmela

Post autor: sempreverde »

Mają u Ciebie jak pączki w maśle :) Jak już będziesz robić roboty budowlane, to może jakiś tunel na wybieg? Może być np. z kartonowego pudełka z wyciętymi otworami - mało roboty, a fajny mebelek.

Pietruszka widzę zawsze w modzie ;)
Awatar użytkownika
Kropcia
Posty: 1171
Rejestracja: 03 mar 2015, 11:47
Miejscowość: Pruszków
Kontakt:

Re: Karina i Karmela

Post autor: Kropcia »

5.40. O tej porze to cokolwiek jest w stanie mnie obudzić, nawet jeśli szłam spać o 2.30. Dziś było krótkie oink oink. Nie wiedziałam czy to alarm śniadaniowy, czy po prostu forma wymiany zdań między pannami. Dla świętego spokoju wstałam na zombiemode i dałam jeść. Obie już czekały. Jeśli już zaczynają się dopominać to uważam, że szybko im poszło xD Minus, że potem ciężko mi było zasnąć, a budzik morderca nastawiony był na 7.
TM Karinka (4.01.17), Karmelka (2.12.18), Lukrecja (12.09.19), Pistacja (1.12.20), Pchełka (25.07.21)
koni

Re: Karina i Karmela

Post autor: koni »

:lol: haha czyli wszystko w normie i świnie rozpoczęły etap wychowywania Dużej
Awatar użytkownika
Asita
Posty: 9429
Rejestracja: 18 lut 2015, 18:11
Miejscowość: Sopot
Kontakt:

Re: Karina i Karmela

Post autor: Asita »

Może już nie nastawiaj budzika....jak od razu po karmieniu zaczniesz działać, to zobacz ile czasu masz dla siebie. Dziś miałaś 1h 20min :laugh:
Moje myszaki http://www.forum.swinkimorskie.eu/viewt ... =55&t=4152
Żurek i Alfredzik na zawsze pozostaną z nami
Awatar użytkownika
Kropcia
Posty: 1171
Rejestracja: 03 mar 2015, 11:47
Miejscowość: Pruszków
Kontakt:

Re: Karina i Karmela

Post autor: Kropcia »

Asita, poszłam spać o 2.30... W normalnych warunkach pewnie bym wstała, bo to nie problem. Ostatnio jak miałam za mało snu to mi się organizm zbuntował na tyle mocno, że dostałam opryszczkę :/ jutro dla pewności budzik nastawię, choć jak mnie panny obudzą, nie będę protestować ^^
TM Karinka (4.01.17), Karmelka (2.12.18), Lukrecja (12.09.19), Pistacja (1.12.20), Pchełka (25.07.21)
Arya90

Re: Karina i Karmela

Post autor: Arya90 »

Co do klatki, to ja też tak miałam, że jak kupowałam od Lilith to mówię o matko co za wielka krowa z tej klatki, a teraz jak tak patrzę to sobie myślę, ło jaka mała ta klateczka, większa by się przydała :laugh:
Pobudka kwikiem rzecz święta! Choć moi panowie bardzo wyrozumiali dla mnie są i praktycznie im się to nie zdarza, cierpliwie czekają aż wstanę. Za to potem sobie odbijają i jeśli w ciągu dnia jest cisza, to lecę sprawdzać czy wszystko okej :laugh:
Awatar użytkownika
Kropcia
Posty: 1171
Rejestracja: 03 mar 2015, 11:47
Miejscowość: Pruszków
Kontakt:

Re: Karina i Karmela

Post autor: Kropcia »

U nas jest wyjątkowo cicho w trakcie dnia. Nie ma żadnego kwiczenia czy coś, ale myślę, że się dziewczyny rozkręcą :)
TM Karinka (4.01.17), Karmelka (2.12.18), Lukrecja (12.09.19), Pistacja (1.12.20), Pchełka (25.07.21)
Arya90

Re: Karina i Karmela

Post autor: Arya90 »

Oj jeszcze się doczekasz :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasze świnki”