Grupa AA czyli Agatka i Antosia... Dwie świnki skinny :P

Tutaj opowiadamy o naszych pupilach.

Moderator: pastuszek

Regulamin forum
Tematy nie odwiedzane dłużej niż 90 dni będą usuwane.
Awatar użytkownika
lunorek
Posty: 1273
Rejestracja: 04 sie 2016, 19:58
Miejscowość: Warszawa
Kontakt:

Re: Grupa AA czyli Agatka i Antosia... Dwie świnki skinny :P

Post autor: lunorek »

Wiem, że zaraz zostanę poddana krytyce, ale Skinny to w ogóle "inne świnki". Miałam kiedyś sztuk 7, rozetek i gładkich, teraz mam Skinkę i prosiaczka US Teddy. I powiem jedno: Skinny to strasznie mądre, spokojne, bardzo przytulaste i miziaste świnki. Nie wiem, może mnie się taki niesamowity egzemplarz trafił, ale wiele osób pisze to samo w komentarzach. Bardzo współczuję straty :cry:

:swieca: dla Agatki
Awatar użytkownika
Natasza
Posty: 1484
Rejestracja: 18 mar 2014, 0:25
Miejscowość: Opolskie
Kontakt:

Re: Grupa AA czyli Agatka i Antosia... Dwie świnki skinny :P

Post autor: Natasza »

Przykro mi :( Agatka była świnkową gwiazdą, miała piękne życie dzięki Tobie
Moje łyse szczęście Filip jest ze mną od 15.01.2014, Kofi jest z nami od 6.06.2014, maluszki od 3.09.14 i Glorcia od 24.12.14
Filip&Kofi&Jagódka&Klementynka&Peppa&Bianka&Glorcia+2psy+2gekony
Usunięto reklamę z podpisu. W sprawie wyjaśnienia proszę o kontakt z administratorem.
anuleczka

Re: Grupa AA czyli Agatka i Antosia... Dwie świnki skinny :P

Post autor: anuleczka »

Jakoś nie potrafię się zebrać i napisać co u nas nowego :roll:
Jak wiecie pożegnałam Agatkę...
Jest mi z tego powodu bardzo smutno, ale pocieszam się tym, że Antosia nie została sama.
Jakiś czas temu na fb pojawiło się ogłoszenie, że hodowla Pepino Cavia ma do sprzedania świnkę skinny, która była łudząco podobna do Agatki. Moja intuicja podpowiadała mi, że powinnam ją kupić . Nooo i stało się :) W ciągu godziny Juma Pepino Cavia - po domowemu Julcia :love: pojawiła się w naszym domu. Od razu dziewczynki ją zaakceptowały. Agatka chyba zobaczyła swoje lustrzane odbicie a Antosia Agatkę z młodzieńczych lat :love: Julka jest beztroską i ciekawską świnką, która zmienia się z dnia na dzień. Obie z Antosią coraz bardziej się lubią, chociaż nie ma tak wielkiej przyjażni jaka była między Agatką. Mam nadzieje, że nadejdzie kiedyś taki dzień, kiedy zobaczę je w jednej norce. Pozdrawiamy grupę :buzki:
Awatar użytkownika
Dzima
Posty: 9996
Rejestracja: 08 lip 2013, 18:30
Miejscowość: Rogoźno
Lokalizacja: Wielkopolskie
Kontakt:

Re: Grupa AA czyli Agatka i Antosia... Dwie świnki skinny :P

Post autor: Dzima »

Dobrze, że za długo nie była sama. Agatka była wspaniałą świnką i żadna "kopia" jej nie dorówna, ale najważniejsze, że znów Antosia nadal ma towarzystwo....eh gdyby tak świnki żyły dłużej :cry:
Furia, Pyrka
Za TM :candle: Chelsea, Żyleta, Zula, Szkatuła, Gryf, Koko, Sztanga, Misia, Chimera, Pataszon, Harpia
Awatar użytkownika
pastuszek
Posty: 3344
Rejestracja: 07 lip 2013, 21:26
Miejscowość: Wrocław
Kontakt:

Re: Grupa AA czyli Agatka i Antosia... Dwie świnki skinny :P

Post autor: pastuszek »

Bardzo mi przykro :pocieszacz:
Mam nadzieję, że z czasem Antosia z nową koleżanką równie silnie się zaprzyjaźnią i nie będą odstępować na krok w norkach :)
anuleczka

Re: Grupa AA czyli Agatka i Antosia... Dwie świnki skinny :P

Post autor: anuleczka »

Dzima pisze: Agatka była wspaniałą świnką i żadna "kopia" jej nie dorówna, ale najważniejsze, że znów Antosia nadal ma towarzystwo....eh gdyby tak świnki żyły dłużej :cry:
Dzima wzruszyłam się tym co napisałaś :( Agatka była świnką - Marzenie <3 Antosia od niej nauczyła się samych najlepszych rzeczy. Dziwie się bardzo, że zrobił się z niej taki pieszczoch <3 Uczy Julkę tego samego. Myśle, że świnki przekazują sobie dobre cechy charakteru . Obie korzystają z kuwety hihi
Lusia123

Re: Grupa AA czyli Agatka i Antosia... Dwie świnki skinny :P

Post autor: Lusia123 »

anuleczka pisze:
Dzima pisze: Agatka była wspaniałą świnką i żadna "kopia" jej nie dorówna, ale najważniejsze, że znów Antosia nadal ma towarzystwo....eh gdyby tak świnki żyły dłużej :cry:
Dzima wzruszyłam się tym co napisałaś :( Agatka była świnką - Marzenie <3 Antosia od niej nauczyła się samych najlepszych rzeczy. Dziwie się bardzo, że zrobił się z niej taki pieszczoch <3 Uczy Julkę tego samego. Myśle, że świnki przekazują sobie dobre cechy charakteru . Obie korzystają z kuwety hihi
Też myślę ,że przekazują sobie cechy ,ale nie tylko dobre :szczerbaty:
anuleczka

Re: Grupa AA czyli Agatka i Antosia... Dwie świnki skinny :P

Post autor: anuleczka »

Lusia123 pisze:
anuleczka pisze:
Dzima pisze: Agatka była wspaniałą świnką i żadna "kopia" jej nie dorówna, ale najważniejsze, że znów Antosia nadal ma towarzystwo....eh gdyby tak świnki żyły dłużej :cry:
Dzima wzruszyłam się tym co napisałaś :( Agatka była świnką - Marzenie <3 Antosia od niej nauczyła się samych najlepszych rzeczy. Dziwie się bardzo, że zrobił się z niej taki pieszczoch <3 Uczy Julkę tego samego. Myśle, że świnki przekazują sobie dobre cechy charakteru . Obie korzystają z kuwety hihi
Też myślę ,że przekazują sobie cechy ,ale nie tylko dobre :szczerbaty:
hihi Agatka była doskonała :) Nie miała żadnych wad, które mogła przekazać innej śwince.
anuleczka

Re: Grupa AA czyli Agatka i Antosia... Dwie świnki skinny :P

Post autor: anuleczka »

hop hop trzeba się odezwać , żeby wątku nie zamknięto. Odezwiemy się wkrótce jak tęsknicie za nami <3
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasze świnki”