Husar i Gwarek [Katowice]- adopcja wstrzymana

Pamięci tych, które odeszły...

Moderator: pastuszek

anmitsu

Re: Husar i Gwarek [Katowice]- adopcja wstrzymana

Post autor: anmitsu »

Ja pierniczę, co tu się wyprawia, takie! sercowe okazy dołączają do stada DanBei a ja nic nie wiem... zupełne zaopuszczenie forum..:ups: A więcej patologii kardiologicznych to mama dla nich nie miała? Nasza Doktor Kardiolog jak zwykle zadziwia :please:
Awatar użytkownika
Beatrice
Posty: 2855
Rejestracja: 05 gru 2014, 13:10
Miejscowość: Lublin
Kontakt:

Re: Husar i Gwarek [Katowice]- adopcja wstrzymana

Post autor: Beatrice »

I co zdrówkiem chłopaczków? ŚCISKAMY nieustająco :fingerscrossed: :fingerscrossed: :fingerscrossed:
Moje świnki - Belinda i Pernilla :
Obrazek
oraz mopsik Bella
Pamięci ukochanego Icunia i poprzedzającej go Wielkiej Czwórki...
Awatar użytkownika
DanBea
Posty: 1726
Rejestracja: 10 lip 2013, 19:22
Miejscowość: Katowice
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Re: Husar i Gwarek [Katowice]- adopcja wstrzymana

Post autor: DanBea »

Dawno tu nie zaglądałam :redface: Chłopcy w przyszłym tygodniu mają zaplanowaną wizytę u kardiolog, bo stan ich serduszek jest bardzo poważny. Nie nadają się do adopcji, muszą być pod stałą kontrolą bardzo dobrego kardiologa i nie ukrywam, że doświadczonej w sprawach kardiologicznych osoby, a tak mogę o sobie śmiało powiedzieć, bo jednak na przestrzeni lat miałam i mam sporo kardiologicznych świnek, które wyciągałam z krytycznego stanu i wiem co robić ;)
Zapewne trafią do WA, bo niestety, ale będą generować koszty.
Kciuki mile widziane :fingerscrossed:
Obrazek
Awatar użytkownika
Ewa i Michał
Prezes SPŚM
Posty: 1753
Rejestracja: 23 maja 2016, 20:42
Miejscowość: Gdynia
Kontakt:

Re: Husar i Gwarek [Katowice]- adopcja wstrzymana

Post autor: Ewa i Michał »

Trzymamy cały czas za jak najmniejsze problemy u pięknych chłopaków! :)
Teoś,Rogerek,Jędrzejek,Bobiczko,Toficzek,Kubuś,Batmanek,Klusia,Chojraczek,Leoś,Liluś,Majeczka,Gajuszek,Misia,Batonik, Sherlock, Splinterek, Rodzyś, Fila Pyrka, Klusek, Watson, Kartofel, Ziemniaczek, Piratka - na zawsze w naszych serduszkach :candle:
Awatar użytkownika
Beatrice
Posty: 2855
Rejestracja: 05 gru 2014, 13:10
Miejscowość: Lublin
Kontakt:

Re: Husar i Gwarek [Katowice]- adopcja wstrzymana

Post autor: Beatrice »

Właśnie to miałam to napisać! Niech ich choć ciut wespra Wirtualne Adopcje! Bardzo trzymamy :fingerscrossed: :fingerscrossed: :fingerscrossed:
Moje świnki - Belinda i Pernilla :
Obrazek
oraz mopsik Bella
Pamięci ukochanego Icunia i poprzedzającej go Wielkiej Czwórki...
Awatar użytkownika
silje
Moderator globalny
Posty: 7867
Rejestracja: 07 lip 2013, 21:24
Miejscowość: Sztum/Czernin
Lokalizacja: woj. pomorskie
Kontakt:

Re: Husar i Gwarek [Katowice]- adopcja wstrzymana

Post autor: silje »

Ja oczywiście również trzymam za "moich" chłopaków :fingerscrossed: :fingerscrossed: :buzki:
Moje kochane świnki (po)morskie: Bronek, Finka i Dorjan + 21 w DT
Awatar użytkownika
DanBea
Posty: 1726
Rejestracja: 10 lip 2013, 19:22
Miejscowość: Katowice
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Re: Husar i Gwarek [Katowice]- adopcja wstrzymana

Post autor: DanBea »

Chłopcy w sierpniu byli u doktor Ani. U Gwarka, czyli tego, który był bardziej chory, stan serca stabilny. Leczenie bez zmian, plus dodatkowo jeden lek. Natomiast u Husara serce bardzo się pogorszyło. Ma zwężenie aorty, poszerzenie tętnicy płucnej, niedomykalność zastawki mitralnej. Poszerzenie lewego przedsionka, zaburzenie rytmu serca, zahamowanie zatokowe, to tak w skrócie. Mały dostał leki i walczymy.
Obaj reagują na stres niczym Minionki, prawie mi "zjechali" u kardiolog :( Nawet doktor Ania się bała, jak zobaczyła ich reakcję.
Te świnki nie nadają się do żadnej adopcji, nawet do zmiany, tak krótkiej jak wizyta u weta. Ich serca niestety są bardzo chore.
Obrazek
Awatar użytkownika
silje
Moderator globalny
Posty: 7867
Rejestracja: 07 lip 2013, 21:24
Miejscowość: Sztum/Czernin
Lokalizacja: woj. pomorskie
Kontakt:

Re: Husar i Gwarek [Katowice]- adopcja wstrzymana

Post autor: silje »

Oni się nadają tylko do adopcji wirtualnej :(
Dobrze, że pojechali do Ciebie. Gdyby nie opieka specjalisty i Twoja, może by ich już nie było..
Moje kochane świnki (po)morskie: Bronek, Finka i Dorjan + 21 w DT
Awatar użytkownika
DanBea
Posty: 1726
Rejestracja: 10 lip 2013, 19:22
Miejscowość: Katowice
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Re: Husar i Gwarek [Katowice]- adopcja wstrzymana

Post autor: DanBea »

silje pisze:Oni się nadają tylko do adopcji wirtualnej :(
Dobrze, że pojechali do Ciebie. Gdyby nie opieka specjalisty i Twoja, może by ich już nie było..
Nie wiem czy się nadają, bo jak kiedyś o tym wspomniałam, to usłyszałam, że za dużo świnek nie może być w WA. Widocznie oni są za zdrowi ;) Tak czy siak, żadnej zmiany im nie zafunduję, bo widziałam co się z nimi działo na wizycie i wierz mi Reniu, ze nie był to miły widok :sadness:
Podobnie mam z Florka i Glorią, czyli koniczynkami z ec. W gorszym stanie jest Florka. Niedawno wyciągając ją z klatki i kładąc na podłodze, wystraszyłam się, bo mała przewróciła się na bok i leżała. Ona podobnie reaguje na stres i zmiany, szczególnie, gdy nie ma obok Glorii, wtedy panika. Ale one podobnie jak chłopcy, są za zdrowe ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
RudaPa
Posty: 381
Rejestracja: 01 paź 2015, 20:10
Miejscowość: Wrocław
Kontakt:

Re: Husar i Gwarek [Katowice]- adopcja wstrzymana

Post autor: RudaPa »

Co tam słychać u serduszek? Ścisnęła mnie za gardło ich historia, że obaj takie problemy mają :(
moje własne: Diego, Rupert, Junior :love:
w DS: Cynamon, Ember, Fluffy, Kopi, Rino, Vesuvio, Albert :świnka1:

Za TM: Kardamon, Gustaw, Pablo, Miki, Silent
ODPOWIEDZ

Wróć do „In Memoriam”