Nie piją wody

Czyli co powinna, a czego nie może jeść świnka morska

Moderator: pastuszek

Żaneta84

Re: Nie piją wody

Post autor: Żaneta84 »

Alex pisze:Ja mialem kiedys maty lazienkowe i zrezygnowalem bo swinki i tak siedzialy pod mata i ile sposobow probowalem zeby zabezpieczyc krawedzie zeby nie mialy dostepu pod mate to wygryzly dziure przez kora wlazily pod mate
A próbowałeś vetbed/drybed?
Tego raczej nie podniosą!
kiszkor2

Re: Nie piją wody

Post autor: kiszkor2 »

Jedrzej pisze:Moja świnka też nieufnie podchodziła do poidełka. Ale po 1 dniu oswoiła się :)
No ok! Moja najstarsza świnka nie piję od 3 miesięcy ;) nadal czekam na debiut ;)
margolcia

Re: Nie piją wody

Post autor: margolcia »

Moje dwie świnki (każda 4 miesiące) nie piją prawie wcale wody, pomimo codziennej wymiany. 3 razy dziennie dostają warzywa - może dlatego?
Żaneta84

Re: Nie piją wody

Post autor: Żaneta84 »

Moje piją sporo, tzn jakies 100ml dziennie. Z czego zauważalnie więcej pije Kris. A dodatkowo dostają sporo warzyw i codziennie zieleninę, w sporych ilościach.
kiszkor2

Re: Nie piją wody

Post autor: kiszkor2 »

A znajdzie się osoba posiadająca świnki, które nie piją wody dłuższy czas tzn. pół roku, rok? Jest to możliwe? Zbliża się zima, coraz biedniej z warzywami, owocami, nie wspominając o zieleninie :idontknow:
Awatar użytkownika
Bulletproof
Posty: 1226
Rejestracja: 02 mar 2014, 20:21
Miejscowość: Gdańsk
Kontakt:

Re: Nie piją wody

Post autor: Bulletproof »

Na pewno nie pije? Sprawdzałaś stan wody w poidle na początku i na koniec dnia?
Chocolate Monster

Re: Nie piją wody

Post autor: Chocolate Monster »

Znam prosiaka,który pije codziennie tyle,że prawie nie widać,a ma codzień wymieniną wodę :lol: Może piją w nocy?Jak nie widzisz?
TheSheep

Re: Nie piją wody

Post autor: TheSheep »

Mam dwóch chłopaków od trzech tygodni, dosyć młodzi są, każdy umie z poidełka skorzystać, ale piją minimalnie i mało regularnie. Jednego dnia Moby wciągnął 20 ml, ale jego koleżka niemalże nic. I zrozum tu świniaki. :meeting:
dominika45

Re: Nie piją wody

Post autor: dominika45 »

Moje dwie starsze, z hodowli tez nie piją z poidełka ani z miseczki ale pytałam hodowcy - tam piły i powiedziała, ze widocznie wystarczy im to, co maja z warzyw i owoców i zielonki.. a trzecia malutka - pije sama nikt jej nie uczył i Ona nie jest z hodowli - dostaliśmy Ją. Wiec niektóre chyba tak mają i same sobie to regulują..
kiszkor2

Re: Nie piją wody

Post autor: kiszkor2 »

Jeszcze raz odpowiem: mam 3 świnki w różnym przedziale wiekowym, młoda i "średnia" piją regularnie. Natomiast najstarsza nie pije w ogóle, od początku tj. od września. Dostają dużo warzyw, tłumacze sobie tylko w ten sposób, że najstarsza pobiera wodę z nich. Jak inaczej? Chciałbym się tylko upewnić, czy to "normalne" zjawisko :idontknow:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Żywienie”