Real ul.Jubilerska Warszawa

Wątki nieaktywne a godne zachowania

Moderator: porcella

Regulamin forum
1. Do działu archiwum bez zgody admina nie wolno przenosić wątków z wyjątkiem:
a. nieaktywnych/zamkniętych wątków adopcyjnych;
b. wątków związanych z akcjami, imprezami które już miały miejsce.
W innych przypadkach tematy mogą zostać skasowane bez wcześniejszego ostrzeżenia.
Wątki przenoszone do działu "Archiwum" muszą zostać zamknięte.
Beatrycze
Posty: 4317
Rejestracja: 09 lip 2013, 12:49
Miejscowość: ok. Warszawy
Kontakt:

Re: Real ul.Jubilerska Warszawa

Post autor: Beatrycze »

Ja mam bardzo złe doświadczenia z Aquariusem w Tesco na Górczewskiej :evil:
TM - Peppa, Matylda, Zosia i Rysia, Lusia, Carmen, Gloria, Rozalka, Tequila
paula82

Re: Real ul.Jubilerska Warszawa

Post autor: paula82 »

na górczewską do pracy kogoś szukają ;)
paula82

Re: Real ul.Jubilerska Warszawa

Post autor: paula82 »

byłam, mam pewne obawy, ale na razie obserwuję JD zdałam relację. Świnki mają zmiany grzybicze (jedna biała na uchu, druga chyba początek na nosie, inna co siedzi z królikami się drapie mocno). Kartki o kwarantannie nie ma. W boksach karma jest, siano, woda, czysto, ale świnki z marnej pseudo.
Roksi147

Re: Real ul.Jubilerska Warszawa

Post autor: Roksi147 »

Paula mi się tam od początku nie podobają zwierzaczki,ja też niedługo tam będę to zerkne.Dzięki za info :buzki:
paula82

Re: Real ul.Jubilerska Warszawa

Post autor: paula82 »

byłam tam niedługo po pierwszej wizycie i te świnki, które miały grzyba, prawdopodobnie były leczone, bo wyglądały lepiej niż poprzednio. Za to dzisiaj świnki nie bardzo chciały się pokazać, natomiast mają jakiegoś chorego roborka. Małe toto jak to chomik, ale ma jakieś zaburzenia ruchu, dziwnie chodzi, czasem się przewraca, albo zmiany nerologiczne, albo może był przetrącony jakoś. Zwróciłam delikatnie uwagę w sklepie, że jakiś niemrawy ten chomik, to na odczepne usłyszałam, że zaspany bo wstał dopiero. :glowawmur: ślepa to ja nie jestem i potrafię odróżnić zwierzę zaspane od chorego.
Zablokowany

Wróć do „Archiwum”