Słodziak - szuka spokojnej przystani - [Warszawa] [*]

Pamięci tych, które odeszły...

Moderator: pastuszek

Awatar użytkownika
Mysz
Posty: 2072
Rejestracja: 07 lip 2013, 21:20
Miejscowość: Mrągowo
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
Kontakt:

Re: Słodziak -naprawdę słodki chłopak.[Mrągowo]

Post autor: Mysz »

Widziałam,że chcesz adoptować świnkę gdzieś po wakacjach;Słodziak jest u mnie na TDT,a docelowe DT jest w Warszawie.

Wczoraj była u mnie koleżanka,która ma młodego 2-3 miesięcznego samczyka.Słodziak oczywiście przyjął malucha gościnnie,ale taki ruchliwy i szalony kolega, to za dużo dla starszego pana. ;) Pan S. potrzebuje do towarzystwa spokojnego i statecznego kolegi,który nie zamęczy go swoimi wybrykami. :)
pagzik

Re: Słodziak -naprawdę słodki chłopak.[Mrągowo]

Post autor: pagzik »

Mysz pisze:Widziałam,że chcesz adoptować świnkę gdzieś po wakacjach;Słodziak jest u mnie na TDT,a docelowe DT jest w Warszawie.

Wczoraj była u mnie koleżanka,która ma młodego 2-3 miesięcznego samczyka.Słodziak oczywiście przyjął malucha gościnnie,ale taki ruchliwy i szalony kolega, to za dużo dla starszego pana. ;) Pan S. potrzebuje do towarzystwa spokojnego i statecznego kolegi,który nie zamęczy go swoimi wybrykami. :)
No to mój Boczek pasuje idealnie, jest to stateczny pan, co prawda nie wiem, jak zachowywalby sie przy innej śwince, ale sam fakt, że dostał znacznie większą klatkę, a połowy jej nawet nie zwiedził (bo woli spać pilnując miseczki) mówi wiele. Na wybiegu jest bardziej ruchliwy, ale jak sie go tylko zacznie miziać, od razu chłopak się rozkłada i ziewa, na pewno chętnie miałby spokojnego towarzysza, który by się wtulił w niego, kiedy mnie nie ma obok ;)
Wracam 26.08 z wakacji i jeśli Boczusiowi będzie zdrówko dopisywało, nie odpuszczę Słodziaka ;)
MojProsiaczekTolek

Re: Słodziak -naprawdę słodki chłopak.[Mrągowo]

Post autor: MojProsiaczekTolek »

Ja też posiadam statecznego pana świnka, który już miał kontakt z innym samcem - który niestety zmarł :cry: Chętnie więc bym go przygarnęła, ale widzę, że już ktoś mi chce go sprzątnąć :twisted: Martwi mnie jedynie to, że nie umie pić z poidełka ani miski (czy to już nieaktualne? :think:)
pagzik

Re: Słodziak -naprawdę słodki chłopak.[Mrągowo]

Post autor: pagzik »

U mnie na razie sytuacja niepewna, bo wetka mi na razie poradziła, bym się wstrzymała z adopcjami, ponieważ mój jest chory, obecnie nawet sam nie je :sadness:
MojProsiaczekTolek

Re: Słodziak -naprawdę słodki chłopak.[Mrągowo]

Post autor: MojProsiaczekTolek »

pagzik pisze:U mnie na razie sytuacja niepewna, bo wetka mi na razie poradziła, bym się wstrzymała z adopcjami, ponieważ mój jest chory, obecnie nawet sam nie je :sadness:
To trzeba trzymać kciuki :fingerscrossed:
Awatar użytkownika
Mysz
Posty: 2072
Rejestracja: 07 lip 2013, 21:20
Miejscowość: Mrągowo
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
Kontakt:

Re: Słodziak -naprawdę słodki chłopak.[Mrągowo]

Post autor: Mysz »

MojProsiaczekTolek pisze: Martwi mnie jedynie to, że nie umie pić z poidełka ani miski (czy to już nieaktualne? :think:)
Aktualnie Słodziak ciąga poidło jakby ktoś chciał mu je zabrać. :lol:
pagzik pisze:U mnie na razie sytuacja niepewna, bo wetka mi na razie poradziła, bym się wstrzymała z adopcjami, ponieważ mój jest chory, obecnie nawet sam nie je :sadness:
Mocno trzymamy za Boczka. :fingerscrossed:
Awatar użytkownika
Mysz
Posty: 2072
Rejestracja: 07 lip 2013, 21:20
Miejscowość: Mrągowo
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
Kontakt:

Re: Słodziak-adopcja wstrzymana.[Mrągowo]

Post autor: Mysz »

Słodziak ma wielki apetyt,ale niestety nie przybiera na wadze,a nawet ostatnio trochę schudł.Ze względu na to do czasu dokładniejszych badań,jego adopcja zostaje wstrzymana.
pagzik

Re: Słodziak-adopcja wstrzymana.[Mrągowo]

Post autor: pagzik »

Czekamy na info :fingerscrossed:
Awatar użytkownika
Mysz
Posty: 2072
Rejestracja: 07 lip 2013, 21:20
Miejscowość: Mrągowo
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
Kontakt:

Re: Słodziak-adopcja wstrzymana.[Mrągowo]

Post autor: Mysz »

Zbadalismy mocz i poziom cukru,wyniki są w porządku. Krwi nie udało się pobrać, pękały żyłki albo nic nie leciało.
Jutro zabieramy się za zbieranie boków do badania i będziemy wiedzieć mniej więcej co się dzieje.
Amina
Posty: 202
Rejestracja: 05 wrz 2015, 12:28
Miejscowość: Polska
Kontakt:

Re: Słodziak-adopcja wstrzymana.[Mrągowo]

Post autor: Amina »

Co u Słodziaka? Jak jego zdrowie?
ODPOWIEDZ

Wróć do „In Memoriam”