Wesołe stadko na 16 łapkach i 4 kopytkach

Tutaj opowiadamy o naszych pupilach.

Moderator: pastuszek

Regulamin forum
Tematy nie odwiedzane dłużej niż 90 dni będą usuwane.
ODPOWIEDZ
Pikabu

Re: Wesołe stadko na 16 łapkach i 4 kopytkach

Post autor: Pikabu »

Tak się jakoś ułożyło, że najbliższy termin kiedy i promotor i recenzent mieli wolne wypadł w same Mikołajki w grudniu ;)

Ja robiłam, w sumie nadal robię i tak w sumie to się z tego wycofuje ale Tobie Asita nie odmówię ;)
Pikabu

Re: Wesołe stadko na 16 łapkach i 4 kopytkach

Post autor: Pikabu »

Tyle czasu nas nie było :sadness:

Ale właśnie fb przypomniał mi, że mija rok od odejścia naszej Cichotki <3 W przeciągu tego roku wiele się zmieniło. Powitaliśmy w domu cudnego Cezariusza, a chwilę po nim naszą gadułę Tosię. Niestety powiększenie stadka o tą kochaną dwójkę wiązało się z pożegnaniem naszych kochanych dziewczyn. Teraz po prawie roku z Czarusiem i Tosią ogromnie się cieszę, że miałam szansę adopcji z SPŚM. Myślę, że dziewczyny cieszyłyby się z faktu, że ich zamek nie stoi pusty.

I fotorelacja od nas, głównie od Czarka bo Tosia przeżywa etap bycia małą torpedą
Torpeda Tosia
Obrazek
Duża, kiedy spadnie ogórek z nieba?!
Obrazek
Duża! Duża! Ja tak ładnie modeluje! Dawaj ogórek!
Obrazek

Obrazek
dominika45

Re: Wesołe stadko na 16 łapkach i 4 kopytkach

Post autor: dominika45 »

Ale super model! A teraz już może pozwoli sobie damaTosia zrobić :photo: ? :lol: już trochę czasu minęło może zmieniła zdanie? ;)
Awatar użytkownika
Asita
Posty: 9429
Rejestracja: 18 lut 2015, 18:11
Miejscowość: Sopot
Kontakt:

Re: Wesołe stadko na 16 łapkach i 4 kopytkach

Post autor: Asita »

Pikabu pisze: Duża, kiedy spadnie ogórek z nieba?!
Obrazek
:rotfl: :rotfl: no tak, ogórki spadają z nieba :laugh:
Moje myszaki http://www.forum.swinkimorskie.eu/viewt ... =55&t=4152
Żurek i Alfredzik na zawsze pozostaną z nami
Pikabu

Re: Wesołe stadko na 16 łapkach i 4 kopytkach

Post autor: Pikabu »

Czuję się złą świnkową Dużą, że nie pisałam o maluszkach, ale wszyscy mają się dobrze.

Tosi się trochę przytyło, trochę też wyrobiła tempo biegania i wybryków :think: Nie wiedziałam, że da się jeszcze szybciej, ale Tosia mówi, że tak! Aaa i słuch się wyrobił już idealnie, kojarzy nawet najbardziej dyskretne otwarcie lodówki.

Czaruś jest milusińskim mamisynkiem, utrzymuje wagę i stara się nie męczyć. Imponuje mi swoim wyluzowaniem i rozbraja mnie swoimi minami.

Dogadują się wciąż bez problemu, głównie chyba przez to, że Czaruś jest trochę pod pantoflem Tosi. Ale przy swojej kobiecie jest chyba szczęśliwy, nawet jak ona kradnie mu jedzenie ;)

Ostatnio wcielili się w rolę modeli. Tosia miała jednak ważniejsze sprawy na głowie więc zgodziła się jedynie na zdjęcia z Czarusiem. Czaruś uznał, że nowa ciocia sensowna, bo jeść daje. To i on sobie pozował :photo:

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
sosnowa
Posty: 15286
Rejestracja: 19 paź 2013, 11:11
Miejscowość: Warszawa
Lokalizacja: Warszawa Saska Kępa
Kontakt:

Re: Wesołe stadko na 16 łapkach i 4 kopytkach

Post autor: sosnowa »

:love: :love: :love:
Awatar użytkownika
Asita
Posty: 9429
Rejestracja: 18 lut 2015, 18:11
Miejscowość: Sopot
Kontakt:

Re: Wesołe stadko na 16 łapkach i 4 kopytkach

Post autor: Asita »

Niee no takich przerw to proszę sobie nie robić... No, ale przynajmniej są foteczki :D
Moje myszaki http://www.forum.swinkimorskie.eu/viewt ... =55&t=4152
Żurek i Alfredzik na zawsze pozostaną z nami
Pikabu

Re: Wesołe stadko na 16 łapkach i 4 kopytkach

Post autor: Pikabu »

Wszystkim forumowiczom życzymy zdrowych, spokojnych i wesołych Świąt. Dużym życzymy wiele szczęścia z futerek, i dużo zdrowia dla futerek. A także fajnych prezentów i miłej atmosfery. Futerkom życzymy wiele pyszności, wygodnych tunelików, norek i posłusznych dużych ;)

Oczywiście wszyscy (ok nie koń i nie kot) starali się podołać z sesją świąteczną aby móc przesłać "pocztówkę" ze świąt

Świnkowy wujek Resco
Obrazek

I Tosia i Czaruś w roli głównej
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasze świnki”