Niedziela 15.09 aż TRZY imprezy! Szukamy ludzi!

Wątki nieaktywne a godne zachowania

Moderator: porcella

Regulamin forum
1. Do działu archiwum bez zgody admina nie wolno przenosić wątków z wyjątkiem:
a. nieaktywnych/zamkniętych wątków adopcyjnych;
b. wątków związanych z akcjami, imprezami które już miały miejsce.
W innych przypadkach tematy mogą zostać skasowane bez wcześniejszego ostrzeżenia.
Wątki przenoszone do działu "Archiwum" muszą zostać zamknięte.
zagli

Re: Niedziela 15.09 aż TRZY imprezy! Szukamy ludzi!

Post autor: zagli »

Myślę, że generalny koordynator nie jest dobrym pomysłem. Raczej skłaniałabym się ku liderom imprez i wtedy dedykowaniu każdorazowo kogoś, kto zajmuje się wybranym piknikiem/festynem. Lider powinien fizycznie być na imprezie, oczywiście nie cały dzień, może nawet tylko godzinę, ale do jego zadań należałoby znalezienie sobie ludzi na stoisko, zebranie pomysłów na atrakcje i organizacja transportu. Myślę, że to by Tobie bardzo ułatwiło pracę. Jeden koordynator na całą Polskę to bardzo duża praca i nie wiem czy na forum jest ktoś kto ma tyle czasu aby w 100% się w tej roli realizować.

Ja jeśli w Warszawie coś się będzie działo to mogę się pojawiać i działać :ok:
Awatar użytkownika
porcella
Moderator globalny
Posty: 23064
Rejestracja: 07 lip 2013, 22:39
Miejscowość: Warszawa
Lokalizacja: Warszawa-Mokotów
Kontakt:

Re: Niedziela 15.09 aż TRZY imprezy! Szukamy ludzi!

Post autor: porcella »

OT Hop, hop, tu polonistka. Chcę zaprotestować przeciwko "Liderowi dedykowanemu imprezie..."
Ojczyzno - polszczyzno! :glowawmur: EOT

A co do zasady to się zgadzam. Raczej nikt nie ogarnie imprez w całym kraju.
Za konkretną imprezę powinna odpowiadać jedna osoba tzn trzymać w garści całą organizację.
Ale Pani Prezes chodzi też, a może przede wszystkim, o wyszukiwanie imprez i zgłaszanie się do nich. Na ursynowskiej np znaleźliśmy się dlatego, że zwróciła się do nas organizatorka imprezy, podobnie "nadaje" nam Sofi, czy Dzikowy. Na pewno w różnych miastach są organizowane pikniki czy wystawy o tematyce ekologicznej czy ochroniarskiej, do których moglibyśmy się podpiąć, ale po prostu o nich nie wiemy.
Natomiast można by zrobić wątek dotyczący naszego sprzętu imprezowego - co i gdzie się znajduje, żeby kwestia, u kogo sa nogi od stołu przestała nam spędzać sen z oczu.
"Człowiek jest odpowiedzialny za to, co oswoił" A. de St Exupery
kontakt tylko porcella7@gmail.com
Awatar użytkownika
pucka69
Wiceprezes ds. finansowych
Posty: 13495
Rejestracja: 07 lip 2013, 18:40
Miejscowość: Warszawa - Ursynów
Lokalizacja: Warszawa - Ursynów
Kontakt:

Re: Niedziela 15.09 aż TRZY imprezy! Szukamy ludzi!

Post autor: pucka69 »

No właśnie mnie się nie chce wierzyć że w Poznaniu, na Śląsku, w Trójmieście, w Krakowie i innych miastach nie ma żadnych imprez. Ostatnio byłam prywatnie na świetnym Jarmarku Piaseczyńskim - a to mała, podwarszawska miejscowość.
Zgadzam się z dziewczynami co tego że każda impreza powinna mieć swojego lidera.
Obrazek
zagli

Re: Niedziela 15.09 aż TRZY imprezy! Szukamy ludzi!

Post autor: zagli »

Nie wiem co w tym złego? :idontknow:

Lista by się przydała. Poza rzeczami stowarzyszeniowymi jest wielkie pudło z rzeczami nie wiem skąd. Jakieś kaczki??? :shock:
seledynek

Re: Niedziela 15.09 aż TRZY imprezy! Szukamy ludzi!

Post autor: seledynek »

Zgadzam sie, ze do kazdej imprezy pewnie bedzie inny lider, ale ta osoba bedzie sie zmieniac. I dobrze byloby poszukac tego lidera do danej imprezy i do tego potrzebuje koordynatora imprez...
zagli

Re: Niedziela 15.09 aż TRZY imprezy! Szukamy ludzi!

Post autor: zagli »

Aaaaa czyli tak! No to tez dobry pomysł! Tyle, że wg mnie to powinien być ktoś seledynowy, a ja nie ja ;) Nie mam dostępu do wielu rzeczy i tylko bym przeszkadzała. Co innego nadzorować już konkretną zabawę, to ok :ok:
Zablokowany

Wróć do „Archiwum”