Piękna Rewolucja zarezerwowana! (Bydgoszcz)

Świnki, które znalazły swoje domy

Moderator: silje

ODPOWIEDZ
Telaya

Piękna Rewolucja zarezerwowana! (Bydgoszcz)

Post autor: Telaya »

Obrazek
Obrazek
I jeszcze takie słodkości:
Obrazek
imię świnki - Rewolucja
- wiek świnki - ok 2 lata
- płeć świnki - samiczka
- adopcyjny numerek - 1997
- miejscowość, w której przebywa zwierzę,oraz u kogo - Bydgoszcz, Telaya
- historię zwierzęcia, przebyte choroby- Dziewczyna oddana przez poprzedniego właściciela z powodu braku czasu. Dokładna przeszłość jest nieznana, dlatego obserwujemy ją, żeby wykluczyć ciążę. Rewolucja je sporo, jest bardzo spokojna i cicha, na razie jeszcze ani razu nie piszczała! Leczymy ją również z wszołków.
- informacje dot. diety- siano, CN, ogórek(bez szału ale je), seler naciowy,świeża trawka - jeszcze się poznajemy
- stan adopcji - REZERWACJA
- wszelkie dodatkowe informacje dot. adopcji zwierzęcia - do wydania tylko do innej spokojnej samiczki, po zakończeniu kwarantanny i wykluczeniu ciąży (albo odchowaniu młodych)
- kontakt do osoby, u której przebywa zwierzę - pw, martyna.rafinska@o2.pl
- informację o tym, kto wydał zgodę na założenie wątku - Iza

Rewolucja (dla bliskich znajomych Lusia) jest piękną, dorodną Świnką. Jest bardzo spokojna, ufna, kocha mizianie i kolankowanie. Nie należy do demonów szybkości w pokonywaniu pokoju na czas, ale oferuje długie godziny spędzone na wspólnym oglądaniu telewizji i drapaniu pod brodą.
Ostatnio zmieniony 01 maja 2015, 7:35 przez Telaya, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Marikaaa
Posty: 424
Rejestracja: 14 lut 2015, 19:04
Miejscowość: Piaseczno/W-wa
Kontakt:

Re: Piękna Rewolucja czeka na nowy dom (Bydgoszcz)

Post autor: Marikaaa »

Rzeczywiście piękny kawałek wieprzowiny! :love:
Teraz: Florek od 22.07.2015 + Zdzisio od 22.10.2018
Nasz wątek: http://www.forum.swinkimorskie.eu/viewt ... =55&t=5805 :)
Dawniej: Czarnulka, Mała, Naleśnik, Nicek, Orzeszek, Wicherek
Swiniok

Re: Piękna Rewolucja czeka na nowy dom (Bydgoszcz)

Post autor: Swiniok »

Przeczytalem info o Prosiaczce i bylbym zainteresowany. Moja California rowniez jest spokojna i cicha, az za bardzo. Wiec jest szansa, ze sie dogadaja. Tylko troszke mnie wiek nieopokoi - moja ma tez jakies dwa, trzy lata, nie byloby w razie czego problemow? Wizyte PrzedAdopcyjna zaliczylem na plus - Wolontariuszka mnie odwiedzila przy ewentualnej adopcji innej Swinki, tak wiec jestem gotow jak cos :) i czekam na biezace info co do ciazy itp
Telaya

Re: Piękna Rewolucja czeka na nowy dom (Bydgoszcz)

Post autor: Telaya »

W tym przypadku podobny wiek jest tylko na plus :) Zapraszam do kontaktu prywatnego, ja też wieczorkiem napiszę wiadomość :)
Awatar użytkownika
Cynthia
Moderator globalny
Posty: 12502
Rejestracja: 07 lip 2013, 16:05
Miejscowość: Kęty/Zielonka
Lokalizacja: Kęty/Zielonka
Kontakt:

Re: Piękna Rewolucja zarezerwowana! (Bydgoszcz)

Post autor: Cynthia »

Co z tą świnką?
Telaya

Re: Piękna Rewolucja zarezerwowana! (Bydgoszcz)

Post autor: Telaya »

Właśnie dzisiaj Rewolucja w końcu trafiła do nowego domu! Przez te kilka tygodni w DT udało się jej ustabilizować wagę, dziewczyna trochę się ożywiła, zaczęła też od czasu do czasu gadać. Pojechała do koleżanki na Mazury :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Uratowane”